Miss Kobayashi's Dragon Maid S Anime'nin Tanıtım Videosu Yayınlanmamış Bölüm Önizlemeleri

Miss Kobayashi's Dragon Maid S Anime'nin Tanıtım Videosu Yayınlanmamış Bölüm Önizlemeleri

Yayınlanmamış bölüm 19 Ocak'ta Volume S BD/DVD'de olacak

için resmi web sitesiBayan Kobayashi'nin Ejderha Hizmetçisi Sanime Çarşamba günü yeni yayınlanmamış için bir tanıtım videosu yayınlamaya başladıbölümbu, 19 Ocak 2022'de 'Volume S' Blu-ray Disc ve DVD'de yer alacak. Bölümün adı 'Nippon no Omotenashi (Ejderha Desu'ya Katıl)' (Japon Konukseverliği (Benim Görevlim Bir Ejderha)).

Cilt S ayrıca dizinin 13 bölümünün tamamını içerecektir.Miss Kobayashi'nin Dragon Maid S Kısa Animasyon Serisi(Mini Dora) anime şortları, Mini Dora SP'nin 3 bölümünün tümü ve yeni bir beşinci özel bonus Mini Dora EX bölümü.İlk üç Blu-ray Disk/DVD cildinin her biri üç bölüm ve özel bir bonus Mini Dora EX bölümü içerecek. Dördüncü ve son normal cilt, son bölüm setinin yanı sıra dördüncü özel bonus Mini Dora EX bölümünü içerecek.

Anime, temel alınan ikinci sezondur.Coolkyoushinja'sBayan Kobayashi'nin Ejderha Hizmetçisimanga.

Anime, 7 Temmuz'da gösterime girdi.gevrek ruloanimeyi Asya dışında dünya çapında yayınlıyor veeğlencedır-dir yayın Akışı bir İngilizdub. Mini Dora anime şortları yayınlanmaya başladıKyoto Animasyonu'sYoutubeKanal 7 Nisan'da.

Tatsuya İşihara(Haruhi Suzumiya'nın hüznü,Ses! öfonyum) animenin ikinci sezonunu yönetti. bu geç Yasuhiro Takemoto(Amagi Parlak Parkı,Haruhi Suzumiya'nın Kayboluşu,Hyoka,Şanslı yıldız), animenin ilk sezonunu yöneten, dizinin yönetmeni olarak kabul ediliyor.Yuka Yamada(Neo Angelique Uçurum,samuray savaşçıları,Umi Monogatari) dizinin senaryolarını denetlemek için geri döndü veMiku Kadowaki(Amagi Parlak Parkı,Sınır ötesi) karakterleri tasarlamak için geri döndü.Nobuaki Maruki(Amagi Brilliant Park) baş animasyon yönetmeni olarak geri döndü.

Shoko Ochiai(tsurun) yerine sanat yönetmeni oldu geç Mikiko Watanabe.Norihiro Tomiita(Sessiz Bir Ses) 3D yönetmen olarak geri döndü veJoji Unoguchi(Violet Evergarden: Film) 3D sanatçısı olarak geri döndü.Hiroki Uedafotoğrafın kompozisyon yönetmeniydi.Oruç bile(Özgür! -İşaretlerinizi Alın-) renk anahtarı sanatçısıydı.Yota Tsuruokasesi yönlendirmek için geri döndü veMasumi Itoumüziği bestelemek için geri döndüLantis.

Kyoto Animation, animeyi üretmek için geri döndü. Şovun ikinci sezon başlığındaki 'S', 'Süper Yüce İkinci Hayat Başlıyor' anlamına geliyor.

Coolkyoushinja başlamak devam eden Miss Kobayashi'nin Dragon Maid mangasının açılış sayısında Aylık İşlem Mayıs 2013 tarihli dergi.Yedi Deniz Eğlencesidır-dirserbest bırakmakİngilizce manga. Manga ayrıca birkaç spinoff serisine ilham verdi.

SeriesinlenilmişOcak 2017'de Japonya'da prömiyer yapan bir anime uyarlaması. Crunchyrollakışdizi Japonya'da yayınlandı ve Funimation bir İngilizce dublajı yayınladı. Funimation, animeyi Nisan 2020'de Blu-ray Disc ve DVD'de yayınladı.

Kaynak: Miss Kobayashi'nin Dragon Maid S animesi İnternet sitesi ve Twitter hesap