Mistwalker Detayları Terra Battle 2, Terra Wars ile 'Terra World' Franchise

Mistwalker Detayları Terra Battle 2, Terra Wars ile 'Terra World' Franchise

2 iOS/Android/PC oyunu ayrıntılı, Terra Battle 2 fragmanı yayınlandı

Final Fantasy yaratıcısıHironobu Sakaguchioyun stüdyosusiswalkerÇarşamba günü iOS, Android ve PC için Terra Battle 2 ve Terra Wars oyunlarını resmen duyurdu. Sakaguchi tanıtıldı yeni 'Terra World'ün bir parçası olarak iki oyunfranchiseFinal Fantasy ile benzer bir numaralandırma sistemine sahip olacak.

Sakaguchi, Terra Battle 2 web sitesinde bir mesajda, 'Terra serisinin her bölümü, diğerlerinden benzersiz, farklı bir his verecek' dedi. 'Terra World'ü (gizlice) genişletmek ve 9 deneyim yaratmak istiyorum. (Final Fantasy serisi için 9 taksit oluşturduğum için.)'

KadokavaFamitsu dergisimeydana çıkarmakTerra Battle 2, bu haftaki sayının önizlemesinde Salı günü.Silikon Stüdyo(Cesurca Varsayılan)gelişmekteoyun ve Sakaguchi yapımcı olarak hizmet veriyor.Nobuo Uematsu(Final Fantasy) müziği besteliyor ve Mistwalker'dan Kimihiko Fujisaka baş karakter tasarımcısı.Oyun, orijinal Terra Battle RPG ile aynı temel savaş mekaniğine sahip olacak, ancak yeniden tasarlanmış oynanış ve yeni bir dünya haritası ve hikayesi olacak. Uygulama içi satın alımlarla oynamak ücretsiz olacak.

Mistwalker oyun için bir fragman ve görsel yayınladı:


png.png _.png çocuk2.png çocuk3.png
bahamut.png png.png _.png çocuk2.png çocuk3.png

Mistwalker, Arzest (Yoshi'nin Yeni Adası) ile birlikte Terra Wars'ı geliştiriyor. Oyun, Terra Battle'daki karakterlere dayanacak ve 'benzersiz bir kilimleme tekniği' kullanılarak canlandırılacak. Ayrıca uygulama içi satın alımlarla oynamak ücretsiz olacak.

Sakaguchi ve Fujisaka olacakbelli olmakdeAnime FuarıBu Temmuz'da Los Angeles'ta.

Orijinal Terra Battle akıllı telefonRPG başlatılan Ekim 2014'te. Oyun İndirildi 2,7 milyondan fazla kez. Daha fazla sanatçı, daha fazla indirme ile projeye katılacak.