Mob Psycho 100 Anime Tema Şarkısı Gösterir Sanatçılar, Görsel, Temmuz Prömiyer Tarihi

Mob Psycho 100 Anime Tema Şarkısı Gösterir Sanatçılar, Görsel, Temmuz Prömiyer Tarihi

dayalı diziTek yumruk adamyaratıcının mangası 12 Temmuz'da başlıyor

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninBİR'smafya psikopat 100 güncellenmiş yeni bir anahtar görsel, açılış ve bitiş tema bilgileri ve Cuma günü yayın saatleri ile. Anime, 12 Temmuz Salı günü saat 12.00'de prömiyer yapacak.Tokyo MXve ayrıca hava açıkYomiuri TV,BS Fuji, veTele-Asa Kanal 1. Tokyo MX ve Yomiuri TV, 4 Temmuz'da özel bir program yayınlayacak. 25 Haziran'da ilk bölümün ön gösterimi yapılacak.

'Gizemli birim'MOB KOROSUaçılış tema şarkısı '99'u seslendirecek. Tek CD 31 Ağustos'ta piyasaya çıkacak ve aynı zamanda 'Chōnōryokusha ni Arigatō' (Özel Güçleri Olan İnsanlara Teşekkürler) başlıklı bir 'konuşan şarkı' içerecek.Takahiro Sakuraikarakteri Arataka Reigen olarak. Orijinal yaratıcı ONE şarkının sözlerini yazdı.

Rock grubuHEPSİ KAPALI(Ağır Nesne) kapanış tema şarkısı 'Refrain Boy'u seslendirecek. Bitiş tema şarkısının tek CD'si de 31 Ağustos'ta gönderilecek.anime yıldızlar :

Setsuo Itō Shigeo 'Mob' Kageyama olarak
Arataka Reigen olarak Takahiro Sakurai
Akio OhtsukaEkubo olarak
Miyu IrinoRitsu Kageyama olarak
Yoshimasa HoşoyaAyı Onigawara olarak
Atsumi TanezakiTome Kurata olarak
Yoshitsugu MatsuokaTeruki Hanazawa olarak
Ayumi FujimuraIchi Mezato olarak
Uki SatakeTsubomi olarak

Yuzuru Tachikawa(ölüm geçit töreni) animeyi yönetiyorKEMİKLER(Metal Simyacı,Eureka Yedi,uzay züppe,Kan Ablukası Cephesi).Hiroşi Seko(Sınıf) komut dosyalarını denetler,Yoshimichi Kameda(Tek yumruk adamanimasyon yönetmeni) karakter tasarımcısıdır,Kazuhiro Wakabayashi(Eureka Yedi,Kabuktaki Ghost: Stand Alone Kompleksi,Ruh yiyici) ses yönetmenidir veKenji Kawai(Denizkabuğundaki hayalet, Hana Moyu,iş gücü) müziği besteliyor. Ek personel üyeleri şunları içerir:

Sanat Yönetmeni:Ryo Kono
Renk Tasarımı:Shihoko Nakayama
Fotoğraf Yönetmeni:Mayuko Furumoto

Hikaye, duygusal kapasitesi %100'e ulaştığında patlayacak bir çocuk olan 'Mob' etrafında dönüyor. Psişik güçleri olan bu çocuk, diğer insanlar arasında öne çıkmadığı için 'Mob' lakabını aldı. Normal yaşayabilmek için psişik güçlerini bastırıyor, ancak duygusal seviyesi 100'e ulaşırsa, bir şey tüm vücudunu bunaltacak.

Manga yaratıcısı ONE, Mob Psycho 100 serisini piyasaya sürdü.Ura Pazar2012 yılında vesonraiçindeŞogakukanManga ONE uygulaması 2014'te. Shogakukan, manganın 12. derlenmiş kitap cildini 17 Haziran'da yayınlayacak.

ONE'ın bir başka mangası, One-Punch Man,esinlenilmişson televizyon animesi.

[Aracılığıyla komik natalie ]