Mobius Final Fantasy Game'in Etkinliği, 'Ebedi Sakin' Sırasında Tidus'un Hikayesini Anlatıyor

Mobius Final Fantasy Game'in Etkinliği, 'Ebedi Sakin' Sırasında Tidus'un Hikayesini Anlatıyor

Final Fantasy X ve Final Fantasy X-2 arasında 'Ebedi Sakin' video köprüsü hikayesi

Kare EnixCumartesi günü Japonya'da Mobius Final Fantasy akıllı telefon rol yapma oyunu için bir işbirliği etkinliği başlattı. Yeni 'Dream Within a Dream' ('Eien no Yume') etkinliği Mobius Final Fantasy ve Final Fantasy X'i birbirine bağlar ve Final Fantasy X ile Final'in hikayelerini birleştiren Eternal Calm videosunun olayları sırasında Tidus'un hikayesini anlatır. Fantezi X-2.

Square Enix, etkinliğin oyunun İngilizce versiyonunda da görünüp görünmeyeceğini henüz açıklamadı.

Square Enix oyunu şöyle anlatıyor:Yapımcı dahil bir all-star geliştirme ekibi tarafından düzenlendiYoshinori Kitazıve yazarKazushige Nojima– beğenilen FINAL FANTASY VII ve yakında çıkacak olan FINAL FANTASY VII REMAKE'deki çalışmalarıyla tanınan – MOBIUS FINAL FANTASY, Palamecia adlı bir dünyada geçmişine dair hiçbir anısı olmadan uyanan bir adamın hikayesidir. Orada, efsanevi ışık savaşçısı hakkındaki gizemli bir kehaneti çözerek dünyaya umut getirmekle görevlendirilmiştir.

Square Enix, oyunu Haziran 2015'te Japonya'da iOS ve Android cihazlarda yayınladı.iTunesJaponya'da 2015'in en iyileri listesi. Oyunçıkış yaptıAğustos 2016'da Batı'da.

Oyunun PC versiyonuçıkış yaptıüzerindeBuharŞubatta. Oyuncular, her iki sürümde oynamak ve ilerlemeye devam etmek için hesaplarını oyunun mobil ve PC sürümleri arasında senkronize edebilir.

[Aracılığıyla Silikonra ]