Monogatari Serisi İkinci Sezonun Koimonogatari 1. Kısa Promosyonu Yayınlandı

Monogatari Serisi İkinci Sezonun Koimonogatari 1. Kısa Promosyonu Yayınlandı

Anime'nin yeni tema şarkısıyla son arkıAy Haruna,Marina KawanoCumartesi günü prömiyer

için resmi web sitesiMonogatari Serisi İkinci Sezonanime başladı yayın Akışı için ilk tanıtım videosunun kısa bir versiyonuanimenın-ninNisiOisinCuma günü Koimonogatari kitabı. Video özellikleri üçüncü kapanış tema şarkısı 'kardelen'Ay HarunaveMarina Kawano.

Reklamda, Hitagi Senjōgahara (oynadığıChiwa Saito) Deishu Kaiki'yi çağırır (shinichiro miki). Aralarında geçen konuşma şöyle:Hitagi: Merhaba Kaiki? Benim. Hitagi Senjogahara.
Kaiki: Beni arayacağını düşünmek. Naber? Bir şey mi oldu?
Hitagi: Aldatmanı istediğim biri var.

Haruna ve Kawanoşarkı söyledidizinin önceki sonutemalar, yalnız da olsa. Bir düet olarak üçüncü bitiş şarkısı ve ayrı versiyonları, 11 Aralık'ta piyasaya çıktıklarında her sanatçının ilgili single'larına eklenecek.

Koimonogatari animesi Cumartesi günü prömiyer yapacak.

Tomoyuki ItamuraKoimonogatari'yi yönetirken,Akiyuki Shinboile birlikte baş yönetmen ve dizi senaryo süpervizörü olarak görev yapmaktadır.Fuyashi Tou.Akio Watanabekarakterleri temel alarak tasarlıyorVOFANorijinal roman illüstrasyonları. Vatanabe,Nobuhiro Sugiyama, veTaisuke Iwasakiaynı zamanda baş animasyon yönetmeni olarak da görev yapmaktadır.MİL.Satoru Kousakimüziği idare ediyor. Kadro değişmedibakemonogatariveNisemonogatari.

'ikinci sezon' yayımonogatarilerserikaplamaorijinal hafif roman serisinin altı ciltlik materyali iki sınıflar ya da yarım yıl.

Dizi, Temmuz ayında Japonya'da prömiyer yaptı veDaisukivegevrek rulo vardır yayın AkışıJaponya dışında dizi.Amerika Aniplex ilan edildiHaziran ayında her ikisinin de haklarını satın aldığınıNekomonogatari (Siyah)ve Monogatari Serisi İkinci Sezon.

[Aracılığıyla NicoTubeAnime ]