Monster Girls/Demi chan wa Kataritai TV Anime'nin Teaser'ı Karakterleri Tanıtıyor ile Röportajlar

Monster Girls/Demi chan wa Kataritai TV Anime'nin Teaser'ı Karakterleri Tanıtıyor ile Röportajlar

A-1 Resimleriyarı-insan kızlar için lisede genç erkek öğretmenin hikayesini canlandırıyor

Televizyonun resmi web sitesianimeofpetosukomedi mangasıMonster Girls ile Röportajlar(Demi-chan wa Kataritai) güncellenmiş Cumartesi günü teaser tanıtım videosu ve karakter görselleri ile. Video karakterleri tanıtıyor:


Tanıtılan karakterler (videoda gösterilen sırayla):

Hikari Takanashi vampir

KyokoMartdullahanYuki Kuşakabekar kadın

Sakie Sato succubus

Himari Takanashi, Hikari'nin insan ikiz kardeşi

Biyoloji öğretmeni Tetsuo Takahashi

Kodanşa Çizgi Romanları ilan edildimangayı bu Kasım ayında İngilizce olarak yayınlamaya başlayacağını ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

Efsanevi canavarlar, 'yarı-insan' adıyla aramızda dolaşıyor. 'Demis'i keşfettiğinden beri genç bir adam onlara takıntılı hale geldi. Yani yarı kızlar için bir lisede öğretmen olarak işe girdiğinde, bu bir rüya gerçek oluyor! Ancak, başıboş bir vampir, utangaç bir kafasız kız ve bir succubus'u içeren bu demiler, doğaüstü koşullarının yanı sıra normal gençlerin sahip olduğu tüm sorunlara sahiptir. Onlarla dolu bir sınıfla nasıl baş edilir?!

ryo ando(her iki sezonun da baş bölüm yönetmeniGEÇİT) dizisiyle ilk yönetmenlik denemesini yapıyor.A-1 Resimleri.Takao Yoshioka(Elfen Yalan,Ikki Tousen,Sıfır Tanıdık) senaryoları hem yazıyor hem de yönetiyor.Tetsuya Kawakami(Yıldız Savaşı: Sudaki Akademi Şehri) karakterleri tasarlıyor veMasaru Yokoyama(Mobile Suit Gundam: Demir Kanlı Yetimler,Garakowa -Dünyayı Geri Yükle-,BBK/BRNK) müziği besteliyor.

Diğer personel üyeleri şunları içerir:

Sanat Yönetmeni:Katsufumi Hariu
Renk Tasarımı:Misako Akama
Fotoğraf Yönetmeni:Yohei Miyawaki
CG Direktörü:Shinji Nasu
Düzenleme:Shigeru Nishiyama
Ses Yönetmeni:Jin Aketagawa

Anime Ocak ayında prömiyer yapacak veTokyo MX,MBS, veBS11. Cumartesi günü erken saatlerde, dev üzerinde 15 saniyelik bir reklam yayınlandı.SonyTokyo'nun Shibuya bölgesinde Vision Shibuya ekranı. Yine Shibuya'da, HMV & Books Tokyo mağazasının Comic Space alanında Kyōko Machi'nin gerçek boyutlu bir figürü 23 Eylül'e kadar sergileniyor. Figür daha sonra ülke çapında tura çıkacak.

Ve geçen gün 'Ajin-chan anime tanıtım elçisi' olarak atanan Kyoko Machi'nin gerçek boyutlu bir figürü, MODI Shibuya'nın 7. katındaki HMV&BOOKS'ta mevcut. TOKYO'ya acil ziyaret! Lütfen yarın gelin ve Matchy'yi görün! #Ajin-chan #yarı pic.twitter.com/DqQfzkBNtV

— Demi-chan konuşmak istiyor (@demichan_anime) 9 Eylül 2016

Anime uyarlaması Matchi'nin elçisi Kyoko Machi'nin gerçek boyutlu bir figürü, MODI Shibuya'nın 7. katındaki HMV&BOOKS'ta sergileniyor.TOKYO'ya varış!Mağaza açıldığından beri açık, bu yüzden lütfen gelin ve bizi görün!Bugünün Matchy'si gülümsüyor! Hehehe! #Ajin-chan #yarı pic.twitter.com/qtxvYoJXUT

— Demi-chan konuşmak istiyor (@demichan_anime) 10 Eylül 2016

Kodanşamanganın üçüncü cildini 18 Mart'ta Japonya'da yayınladı ve üç cildin de 550.000'den fazla baskısı var. Dördüncü cilt 20 Eylül'de gönderilecek.

Gömülü video için Dennis R'ye teşekkürler.

Kaynak: komik natalie