Monster Hunter 4, One Piece Luffy ve Zoro'dan Silahlar Ekliyor

Monster Hunter 4, One Piece Luffy ve Zoro'dan Silahlar Ekliyor

Luffy'ninDEVPistol & Zoro'nun üç kılıcı 24 Mart'ta satışa sunulacak

Bu yılki 16. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü açıklıyor kiCAPCOM'sNintendo3DS oyunu Monster Hunter 4 üçüncü oluyorBir parça24 Mart'ta Japonya'da işbirliği. Özellikle, oyuncular kendilerini Luffy's ile donatabilirler.DEVTabanca ve Zoro'nun üç kılıç şeklinde 'Pirate Hunter's Soul'u.Eiichiro OdaOne Piece manga ve anime.

Luffy'nin GIGANT Pistol'u, 322 saldırı gücü ve 120 ateş özelliğine sahip 'Çift Bıçaklı' sınıfı bir silah olacaktır. Zoro'nun 'Pirate Hunter's Soul'u', 528 saldırı gücü ve 140'lık bir ateş özelliğine sahip 'Büyük Kılıç' sınıfı silahlardır. Bu silahlar bir işbirliği göreviyle elde edilebilir.

oyun daha önceözellikliYardımcı savaşçı olarak Chopper karakteri,birlikteNami'nin Clima-Tact silahı ve Usopp'un Kabuto silahı.Kaname Fujioka yönetti ve Ryozo Tsujimoto yapımcılığını üstlendi. canavar avcısı 4 öncekiler için olduğu gibi Canavar avcısı oyunlar. Bu oyun dört oyuncuya kadar destekler. Manga yaratıcısıHiro Mashima(Peri masalı) çoktantasarlanmışorijinal tam vücut kıyafetleri ve oyun için bir silah.

Japonya'nın Monster Hunter 4G versiyonunun eşdeğeri olacakkafaWest, 2015'in başlarında Monster Hunter 4 Ultimate başlığı altında.

Diğer Monster Hunter 4 işbirlikleriDahil etmekSuper Mario ve Legend of Zelda DLC,vedev bir kaşık silahHiromu Arakawa'sGümüş kaşıkmanga.