Monster Hunter 4G, Yedi Ölümcül Günahın Meliodas' Kılıcını Ekliyor

Monster Hunter 4G, Yedi Ölümcül Günahın Meliodas' Kılıcını Ekliyor

Oyuncular, Yedi Ölümcül Günah temalı bonus görevi ile kılıç elde edebilirler.

Bu yılki 45. sayısıŞogakukan'sHaftalık Shonen Pazardergisi çarşamba günü açıklıyorCAPCOM'sNintendo3DS oyunu Monster Hunter 4G ile bir işbirliği arayışıNakaba Suzukifantazi mangasıYedi ölümcül günah. Oyuncular, Meliodas'ın tek elli kırık kılıcını, 19 Kasım'da kullanıma sunulacak olan görevden malzeme toplayarak elde edebilirler.

Kaname Fujioka yönetti ve Ryozo Tsujimoto yapımcılığını üstlendi. canavar avcısı 4 öncekiler için olduğu gibi Canavar avcısı oyunlar. Bu oyun dört oyuncuya kadar destekler. Manga yaratıcısıHiro Mashima(Peri masalı) çoktantasarlanmışorijinal tam vücut kıyafetleri ve oyun için bir silah.

Monster Hunter 4G, 11 Ekim'de Japonya'da sevk edilecek. Japonya'nın Monster Hunter 4G versiyonunun muadili olacak.kafaWest, 2015'in başlarında Monster Hunter 4 Ultimate başlığı altında.Diğer Monster Hunter 4 işbirlikleriDahil etmekSuper Mario ve Legend of Zelda DLC, dev bir kaşıksilahitibarenHiromu Arakawa'sGümüş kaşıkmanga,veAladdin ve Alibaba'nın silahlarıShinobu Ohtaka'sbüyücümanga.