Monster Musume Anime'nin Centorea, Suu Reklamları Yayınlandı

Monster Musume Anime'nin Centorea, Suu Reklamları Yayınlandı

Natsuki Gönder,Mayuka Nomura8 Temmuz'da gösterime girecek dizi için reklamlar anlat

TOHO animasyonubaşlamak yayın Akışı Merkez veSuutelevizyon reklamlar için Cuma günüanimenın-ninOKAYADOCanavar MusumeMonster Girls ile Günlük Yaşam) manga. Her iki reklamda da altı ana kadın oyuncu tarafından seslendirilen açılış tema şarkısı 'Saikōsoku Fall in Love' (Highest Speed ​​Fall in Love) yer alıyor.Dizi, 8 Temmuz Çarşamba günü saat 12:30'da başlayacak.Tokyo MX TV,televizyonu arıyorum,KBS Kyoto, veAT-X. Dizi daha sonra prömiyer yapacakBS11veNiconico.

OKAYADO mangayı başlattıTokuma Shoten'sAylık Çizgi Roman Ryu2012 yılında dergi.Yedi Deniz Eğlencesi yayınlananMart ayında Kuzey Amerika'da derlenen altıncı cilt ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

Canavarlar: Onlar gerçek ve bizimle çıkmak istiyorlar!

Üç yıl önce dünya, harpilerin, kentaurların, kedi kızların ve her türden muhteşem yaratıkların yalnızca kurgu olmadığını öğrendi; onlar et ve kan - pul, tüy, boynuz ve dişten bahsetmiyorum bile. 'Türler Arası Kültürel Mübadele Yasası' sayesinde, bir zamanlar efsanevi olan bu yaratıklar topluma asimile oldular ya da en azından deniyorlar.

Kurusu Kimihito adında talihsiz bir insan genç, hükümet değişim programına 'gönüllü' olarak dahil edildiğinde, dünyası altüst olur. Miia adında yılan benzeri bir lamia onunla yaşamaya gelir ve onunla ilgilenmek ve günlük hayatına entegre olmasını sağlamak Kurusu'nun görevidir.

Ne yazık ki Kurusu için Miia inkar edilemez derecede seksi ve türler arası üremeye karşı yasalar çok katı. Daha da kötüsü, büyüleyici bir centaur kızı ve çapkın bir harpy içeri girdiğinde, öfkeli hormonları olan safkan bir genç insan ne yapar?!

Ana döküm üyeleriDahil etmek:

Junji MajimaKurusu Kimihito olarak

Sora AmamiyaMiia olarak

Ari OzawaPapi olarak

Natsuki GönderCentorea olarak

Mayuka NomuraAğız olarak

Haruka Yamazakikavunlar

Sakura NakamuraRachnera olarak

Yu KobayashiSmith olarak

Tatsuya Yoshihara(Muromi-san,Yatterman Gecesi) dizi kompozisyonu ve senaryosu ile animeyi yönetecek.Kazuyuki Fudeyasu(Teyze Opera Sütlü Holmes,Bayan tek renkli).Takaya Sunagawa(Yozakura Dörtlüsü ~Tsuki ni Naku~) karakter tasarımcısı ve animasyon yönetmeni olarak görev yapacak.Shunji Akasaka(anahtar animatör içinTamayura - Daha Agresif,Kart dövüşü!! Öncü) baş animasyon yönetmeni ve alt karakter tasarımcısı olarak görev yapacak.haberciveHiroaki Tsutsumidizisinin müziklerini oluşturuyor.toygarlıkxsevşovun animasyonunu yönetiyor.

Bayan Smith, Manako, Tionishia, Zombina ve Doppel'in seslendirme sanatçılarından oluşan bir birim olan 'Smith with MON', kapanış tema şarkısı 'Hey! Smith!!'