Monster Musume Anime Web Shorts ve MON Üyelerinin Oyuncularını Tanıttı

Monster Musume Anime Web Shorts ve MON Üyelerinin Oyuncularını Tanıttı

Momo Asakura,Rei Mochizuki,Yurika Kubo,Saori OhnishiTemmuz animesine katıl

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninOKAYADOCanavar MusumeMonster Girls ile Günlük Yaşam) manga ilan edildi Cumartesi günü yeni oyuncular:

Momo Asakuratek gözlü Manako olarak

Rei Mochizukiyaşayan ölü Zombina olarak

Yurika Kuboen büyük MON üyesi olarak, dev ThionysiaSaori Ohnishidoppelganger çift olarak

Bu karakterler, Türler Arası Kültürel Değişim Yasası'nın ihlallerini düzenleyen kuruluş olan MON'un üyeleridir.

Televizyon animesine ek olarak, MonMusume KanalıNiconicohizmet, Hobo Mainichi OO'yu yayınlayacak! Nappoi Dōga (Neredeyse Günlük __! Canlı Video Türü), Monster Musume'un günlük yaşamlarına gizli ve samimi bir bakış sunan anime şortları. Şortlar neredeyse hafta içi her gün güncellenecek, ancak her şort yalnızca 24 saat boyunca mevcut olacak. Hafta sonları, haftanın videolarını özetleyen bir özet versiyonuna sahip olacak.

OKAYADO mangayı başlattıTokuma Shoten'sAylık Çizgi Roman Ryu2012 yılında dergi.Yedi Deniz Eğlencesi yayınlananMart ayında Kuzey Amerika'da derlenen altıncı cilt ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

Canavarlar: Onlar gerçek ve bizimle çıkmak istiyorlar!

Üç yıl önce dünya, harpilerin, kentaurların, kedi kızların ve her türden muhteşem yaratıkların yalnızca kurgu olmadığını öğrendi; onlar et ve kan - pul, tüy, boynuz ve dişten bahsetmiyorum bile. 'Türler Arası Kültürel Mübadele Yasası' sayesinde, bir zamanlar efsanevi olan bu yaratıklar topluma asimile oldular ya da en azından deniyorlar.

Kurusu Kimihito adında talihsiz bir insan genç, hükümet değişim programına 'gönüllü' olarak dahil edildiğinde, dünyası altüst olur. Miia adında yılan benzeri bir lamia onunla yaşamaya gelir ve onunla ilgilenmek ve günlük hayatına entegre olmasını sağlamak Kurusu'nun görevidir.

Ne yazık ki Kurusu için Miia inkar edilemez derecede seksi ve türler arası üremeye karşı yasalar çok katı. Daha da kötüsü, büyüleyici bir centaur kızı ve çapkın bir harpy içeri girdiğinde, öfkeli hormonları olan safkan bir genç insan ne yapar?!

Ana döküm üyeleriDahil etmek:

Junji MajimaKurusu Kimihito olarak

Sora AmamiyaMiia olarak

Ari OzawaPapi olarak

Natsuki GönderCentorea olarak

Mayuka NomuraolarakSuu

Haruka Yamazakikavunlar

Sakura NakamuraRachnera olarak

Yu KobayashiSmith olarak

Tatsuya Yoshihara(Muromi-san,Yatterman Gecesi) dizi kompozisyonu ve senaryosu ile animeyi yönetiyor.Kazuyuki Fudeyasu(Teyze Opera Sütlü Holmes,Bayan tek renkli).Takaya Sunagawa(Yozakura Dörtlüsü ~Tsuki ni Naku~) karakter tasarımcısı ve animasyon yönetmeni olarak hizmet vermektedir.Shunji Akasaka(anahtar animatör içinTamayura - Daha Agresif,Kart dövüşü!! Öncü) baş animasyon yönetmeni ve alt karakter tasarımcısı olarak görev yapmaktadır. SanatçılarhaberciveHiroaki Tsutsumidizisinin müziklerini oluşturuyor.lerchexsevşovun animasyonunu yönetiyor.

Altı ana kadın oyuncu, açılış tema şarkısı 'Saikōsoku Fall in Love' (Highest Speed ​​Fall in Love)'ı seslendiriyor. Bayan Smith, Manako, Tionishia, Zombina ve Doppel'in seslendirme sanatçılarından oluşan bir birim olan 'Smith with MON', kapanış tema şarkısı 'Hey! Smith!!'

Dizi, 8 Temmuz Çarşamba günü saat 12:30'da başlayacak.Tokyo MX TV,televizyonu arıyorum,KBS Kyoto, veAT-X. Dizi daha sonra prömiyer yapacakBS11ve Niconico.

Kaynak: komik natalie