Monster Musume Animesi Lala, Draco, Kii ve Lilith'in Oyuncu Kadrosunu Açıkladı

Monster Musume Animesi Lala, Draco, Kii ve Lilith'in Oyuncu Kadrosunu Açıkladı

Kakuma yemeği,Airi Ootsu,Asami Seto,Atsumi Tanezakikadroya katılmak

Monster Musume televizyon anime dizisinin resmi web sitesi ilan edildi Perşembe günü karakterler için oyuncu kadrosuLaLa, Draco, Kii ve Lilith. Oyuncular ve anime karakter tasarımları şu şekilde:

Kakuma yemeği(Aldnoah.ZeroNina,Seçici Yayılmış Wixoss' Sis) LaLa olarak


Airi Ootsu(Seçici Yayılmış Wixoss,Rezonansta Terör) Draco olarak
Asami Seto(ChihayafuruChihaya,Lagrange - Rin-ne'nin ÇiçeğiLan) as Kii


Atsumi Tanezaki(Durarara!!×2Emilia,Benim küçük canavarımAsako Natsume) Lilith olarak


Canavar Müzesiuyum sağlar OKAYADOCanavar Müzesi (Monster Musume no Iru NichijoveyaMonster Girls ile Günlük Yaşam) manga.Yedi Deniz Eğlencesi SalıvermeKuzey Amerika'daki manga ve hikayeyi anlatıyor:

Canavarlar: Onlar gerçek ve bizimle çıkmak istiyorlar!

Üç yıl önce dünya, harpilerin, kentaurların, kedi kızların ve her türden muhteşem yaratıkların yalnızca kurgu olmadığını öğrendi; onlar et ve kan - pul, tüy, boynuz ve dişten bahsetmiyorum bile. 'Türler Arası Kültürel Mübadele Yasası' sayesinde, bir zamanlar efsanevi olan bu yaratıklar topluma asimile oldular ya da en azından deniyorlar.

Kurusu Kimihito adında talihsiz bir insan genç, hükümet değişim programına 'gönüllü' olarak dahil edildiğinde, dünyası altüst olur. Miia adında yılan benzeri bir lamia onunla yaşamaya gelir ve onunla ilgilenmek ve günlük hayatına entegre olmasını sağlamak Kurusu'nun görevidir.

Ne yazık ki Kurusu için Miia inkar edilemez derecede seksi ve türler arası üremeye karşı yasalar çok katı. Daha da kötüsü, büyüleyici bir centaur kızı ve çapkın bir harpy içeri girdiğinde, öfkeli hormonları olan safkan bir genç insan ne yapar?!

Tatsuya Yoshihara(Muromi-san,Yatterman Gecesi) dizi kompozisyonu ve senaryosu ile animeyi yönetiyor.Kazuyuki Fudeyasu(Teyze Opera Sütlü Holmes,Bayan tek renkli).Takaya Sunagawa(Yozakura Dörtlüsü ~Tsuki ni Naku~) karakter tasarımcısı ve animasyon yönetmeni olarak görev yapmaktadır.Shunji Akasaka(anahtar animatör içinTamayura - Daha Agresif,Kart dövüşü!! Öncü) baş animasyon yönetmeni ve alt karakter tasarımcısı olarak görev yapmaktadır.haberciveHiroaki Tsutsumidizisinin müziklerini oluşturuyor.lerchexsevşovun animasyonunu yönetiyor.

gevrek ruloveDaisuki vardır yayın Akışıdizi yayınlandıkça veSentai Filmworkssahip olmaklisanslıev video serisi.

[Aracılığıyla ota-suke ]