Muse Asia, Natsume'nin Yeni Dostlar Kitabı Anime Filmini 27 Şubat'ta Singapur'da Gösteriyor

Muse Asia, Natsume'nin Yeni Dostlar Kitabı Anime Filmini 27 Şubat'ta Singapur'da Gösteriyor

Film Japonya'da 16 Ocak'ta 7. sıradan vizyona girdi.

Asya ilham perisiPerşembe günü ekrana geleceğini duyurdu.Natsume Yūjin-Chō: Ishi Okoshi'den Ayashiki Raihōsha'ya(Natsume's Book of Friends: The Waking Rock and the Strange Visitor), yenianimeiçindeNatsume'nin Arkadaş Kitabı franchise, 27 Şubat'ta Singapur'da bir hayran gösterimi ile. Film İngilizce ve Çince altyazılı olacak ve sinemaseverler film için mal alacaklar.

Film açıldı 16 Ocak'ta Japonya'da. Filmsıralanmışaçılış hafta sonu #7'de. Filmin sahip olduğukazanılmış31 Ocak itibariyle kümülatif toplam 135.740.100 yen (yaklaşık 1.29 milyon ABD Doları).

Film iki hikayeden oluşuyor: 'Ishi Okoshi' ve 'Ayashiki Raihōsha'. 'Ishi Okoshi'de Natsume, bir ormanda Mitsumi adında küçük bir yōkai ile tanışır. Mitsumi, ilahi yōkai 'Iwatetsu'yu derin uykusundan uyandırmakla görevlendirilmiştir. Mitsumi, Natsume'nin zihnine ağırlık verir, bu yüzden görevinde Mitsumi'ye yardım etmeye koyulur. 'Ayashiki Raihōsha'da, Tanuma'nın önünde gizemli bir ziyaretçi belirir. Neredeyse her gün ziyaretçi Tanuma'yı ziyaret eder, onunla biraz konuşur ve sonra ayrılır. Ziyaretçinin bir yōkai olduğunu bilen Natsume, Tanuma için endişelenir, ancak Tanuma yōkai ile bu alışverişlerden hoşlanır. Yokai zarar vermez ama Tanuma'nın sağlığı yavaş yavaş bozulmaya başlar.



anipleksfilmi dağıtıyor. Geri dönen personel, baş yönetmen ve senarist içerirTakahiro Ōmorianime stüdyosundaBitki, müdürHideki Ito, senaristSadayuki Muraive besteciMakoto Yoshimori.

buNatsume Yujin-cho Film: Geçici BağSerinin bir önceki animesi olan film, Eylül 2018'de çıkış yaptı.Odex piyasaya sürülmüşOcak 2019'da Singapur'da film.

Yuki MidorikawaNatsume's Book of Friends (Natsume Yūjin-Chō) mangasının çıkış tarihiHakusenşa'sLaLa DXManganın 26. derlenmiş kitabı 4 Ocak'ta gönderildi. Manga altı televizyon anime sezonuna ve birkaç OVA'ya ilham verdi.

Kaynak: Muse Asia'sFacebook sayfa