Muse Malaysia Hetalia World Stars, Super Cub, Tokyo Revengers Anime Akışları

Muse Malaysia Hetalia World Stars, Super Cub, Tokyo Revengers Anime Akışları

Ayrıca: Yedi Şövalye Devrimi,Aziz'in Büyü Gücü Her Şeye Kadirdir,Savaşçılar Gönderilecek!

Muse Malaysia Cumartesi günü yayınlayacağını duyurdu.Hetalia Dünya Yıldızları,Yedi Şövalye Devrimi: Eiyū no Keishōsha,Aziz'in Büyü Gücü Her Şeye Kadirdir,süper yavru,tokyo intikamcılar, veSavaşçılar Gönderilecek!anime. Ayrıca, sezonun ikinci yarısının akışını da açıkladı.Vatansever Moriartyanime 4 Nisan'da saat 11:00'de çıkış yapacak. GMT +8.

Hetalia World Stars, 1 Nisan'da Japonya'da yayınlanmaya başlayacak. Muse Malaysia, animeyi 1 Nisan'da saat 12:05'te GMT +8'de yayınlayacak.

Hiroşi Watanabe,Kazuyuki Fudeyasu, veMariko Okahepsi sırasıyla yönetmen, dizi senaryo süpervizörü ve karakter tasarımcısı olarak geri döndü.Stüdyo DEENanimasyon prodüksiyonu için geri dönüyor.Himaruya'nın Hetalia World Stars mangası, dünyanın en son mangasıdır.franchise. mangabaşlatılaniçindeShonen Zıplamaaynı gün çevrimiçi manga hizmeti başlatıldı, ancak devam etti açıklık Nisan 2018'de. Manga sürdürmek 1 Nisan'da Shonen Jump+'da.Şueishamanga için dört derlenmiş kitap cildi yayınladı. Himaruya, Shueisha'da Japon başbakanları hakkında yeni bir manga başlattıSQ atla.4 Aralık'ta

Himaruya'nın orijinaliHetalia - Mihver Kuvvetlerimanga, dünyadaki ülkelerin ve bölgelerin arketip özelliklerini alır ve onları (çoğunlukla) olarak antropomorfize eder.bishonenkarakterler.

Seven Knights Revolution: Eiyū no Keishōsha (The Hero's Successor) bu Nisan ayında Japonya'da vizyona girecek. Muse Malaysia, anime için henüz bir çıkış tarihi açıklamadı.

Anime bir televizyon animesidir.adaptasyonnın-ninNetmarbleSeven Knights akıllı telefon RPG'si. Animenin hikayesinde, bir zamanlar dünyayı Yıkım'dan kurtaran birçok kahraman vardı. Aradan zaman geçer ve 'Halef' unvanına sahip genç erkekler ve kadınlar, eski kahramanların güçlerini uyandırır ve dünyanın kaderi onlara emanet edilir. 'Yedi Şövalye' en iyi Haleflerden oluşan bir gruptur. Yedi Şövalye arasında, Yıkım birliklerine karşı savaşan Faria adında genç bir kadın var. Bu savaşın ortasında Nemo adında genç bir adamı kurtarır. Nemo daha sonra bir Halef'in gücünü uyandırır, ancak kimse güçlerini miras aldığı kahramanı bilmez.

Kazuya Ichikawa(Canavar Animasyonu Vurur,Dünya Seninle Bitiriyor Animasyon) animeyi yönetiyorKÜÇÜK FİLMLERvedomerica.Ukyo Kodachi(Lord El-Melloi II'nin Vaka Dosyaları: Rail Zeppelin Grace notudizi kompozisyon,Boruto: Naruto Yeni Nesillerimanga'nın hikaye yazarı) dizi senaryolarını denetlemektedir,Arisa Matsuura(Temizlik manyağı! Bay Aoyama) karakter tasarımcısıdır veYoshiaki Fujisawa(Eksantrik Aile,Aşk Canlı! Okul idolü projesi) müziği besteliyor. Yedi Şövalye Devrimi, orijinal çalışma ile tanınır.

Televizyonanimenın-ninYuka TachibanaveYasuyuki SyuriAziz'in Büyü Gücü Her Şeye Kadirdir (Seijo no Maryoku wa Banno Desu) light roman serisi 6 Nisan'da Japonya'da prömiyer yapacak. Muse Malaysia'nın akışı 7 Nisan'da saat 12:00 GMT +8'de başlayacak.

Shōta Ihata(kız numarası,yerli kız arkadaşı) animeyi yönetiyordiomedya.Masakazu Ishikawa(Kalamar kızı,World Break: Kutsal Bir Kılıç Ustası için Lanet Aryası) karakterleri tasarlıyor veWataru Watari(Girlish Number serisi kompozisyonu,Gençlik Romantik Komedim Beklediğim Gibi Yanlış hafif Roman yazar) dizi senaryolarını denetliyor.Kenichi Kuroda(İllüzyondan Nefret Edin) müziği besteliyor ve şarkıcıAira Yukimüzik yapımcısıLantis.Yayoi TateishiBit Groove Production'da ses yönetmenidir. Aira Yūki açılış tema şarkısı 'Blessing'i seslendiriyor veŞİMDİ YAYINDA'Page for Tomorrow' kapanış tema şarkısını seslendiriyorlar.

Yedi Deniz Eğlencesisahip olmaklisanslıHem roman serisi hem de Kuzey Amerika'da yayınlanması için manga uyarlaması ve yayıncı hikayeyi şöyle anlatıyor:

20 yaşında bir ofis çalışanı olan Sei, yepyeni bir dünyaya sürüklenir. Ne yazık ki Sei için, onu çağıran ritüel - kara büyüyü yok edecek bir 'Aziz' yaratmayı amaçlıyordu - bir yerine iki kişiyi getirdi. Ve herkes ikinci kızı Sei'ye mi tercih ediyor?! Ancak bu, yeni keşfettiği sihriyle dükkân iksirleri ve kozmetikler kurmak için kraliyet sarayını terk eden Sei için gayet iyi. İş patlama yaşıyor ve sonuçta bu o kadar da kötü bir hayat olmayabilir... sözde azizliği ona musallat olmak için geri gelmediği sürece.

butelevizyon animenın-ninTon KökenSuper Cub romanları 7 Nisan'da Japonya'da prömiyer yapacak. Muse Malaysia'nın akışı 7 Nisan'da 23:30'da başlayacak. GMT +8.

Toshiro Fujii(Boruto: Naruto Next Generations) animeyi yönetiyor.Stüdyo KAI, veToshizo Nemoto(Makro Delta,Son umut,Inu X Boku Gizli Servis) dizi senaryolarını denetler ve yazar.Toru Imanishi(kız gibi hava kuvvetleri,Dünyanın sonu) karakterleri tasarlıyor.Tomohisa Ishikawa(Kurokami Animasyon,Elma tohumu: Ex Machina) ve müzisyenZAQmüziği oluşturuyorlar.Honda Motor Şirketidizi ile işbirliği ve denetmenlik yapmaktadır.

Romanların hikayesi, Yamanashi'de bir liseli kız olan Koguma'ya odaklanıyor. Anne babası, arkadaşı, hobisi yoktur ve günlük hayatı boştur. Bir gün, Koguma kullanılmış bir Honda Super Cub motosikleti alır. İlk kez okula motosikletle gidiyor. Gazın bitmesi ve dolambaçlı yollar, Koguma'nın hayatında küçük bir macera kaynağı haline gelir. Bu garip dönüşümden memnundur, ancak sınıf arkadaşı Reiko onunla okula motosikletle nasıl gittiğini anlatır. Bir Süper Yavru, yalnız bir kızın dünyasını açmaya başlar ve onu yeni bir günlük yaşam ve arkadaşlıkla tanıştırır.

Televizyon anime nın-ninKen WakuiTokyo Revengers mangası 10 Nisan'da Japonya'da prömiyer yapacak. Muse Malaysia 11 Nisan'da GMT +8 02:38'de yayına başlayacak.

Kodanşa Çizgi Romanlarıdır-diryayıncılıkmanga Kuzey Amerika'da dijital olarak ve hikayeyi anlatıyor:

Haberleri izleyen Takemichi Hanagaki, ortaokuldaki kız arkadaşı Hinata Tachibana'nın öldüğünü öğrenir. Sahip olduğu tek kız arkadaşı, Tokyo Manji Çetesi olarak bilinen kötü bir grup tarafından öldürüldü. İnce duvarlı berbat bir dairede yaşıyor ve altı yaşındaki genç patronu ona bir aptal gibi davranıyor. Artı, o tam ve tam bir bakire… En dipteki yaşamının zirvesindeyken, aniden on iki yıl ortaokul günlerine geri döner! Hinata'yı kurtarmak ve kaçarak geçirdiği hayatı değiştirmek için umutsuz yarı zamanlı Takemichi, Kanto'nun en uğursuz suçlu çetesinin zirvesini hedeflemelidir!

Koichi Hatsumi(Berserk: Altın Çağ Arkı I - Kralın Yumurtası,Mavi Şeytan: Kyoto Destanı,Ölü Adam Harikalar Diyarı,Çete üyesi.) animeyi LIDEN FILMS'de yönetiyor veYasuyuki Muto(Basilisk, Ölü Adam Harikalar Diyarı,Sengoku Basara - Samuray Kralları) dizi senaryolarından sorumludur.Kenichi Ohnuki(Altın Kamuy,Gundam Yapı Savaşçıları) veKeiko Ota(As Avukat,hyakko) karakterleri tasarlıyoruz.Satoki Iidasesi yönlendiriyor veHiroaki Tsutsumi(Balinaların Çocukları,Dr.Taş,Jujutsu Kaisen) müziği besteliyor.

Televizyonanimenın-ninNatsume AkatsukiSavaşçılar Gönderilecek! (Sentoin, Hakenshimasu!) hafif roman serisi olacakprömiyer4 Nisan'da Japonya'da Muse Malaysia'nın akışı 4 Nisan'da 21:30'da başlayacak. GMT +8.

Yen Basındır-dirserbest bırakmakromanlar ve Kuzey Amerika'daki manga uyarlamaları ve hikayeyi anlatıyor:

KONOSUBA'nın yazarından yeni bir hafif roman serisi geliyor! Kötü bir örgütün ön saflarında olmak zordur ve bunu kimse Kisaragi Gizli Cemiyeti'nin 6 Numaralı Savaşçısı'ndan daha iyi bilemez. Bir keşif görevi için uzak bir uzaylı dünyasına gönderilen, yeni bir android ortağı var, ama nasıl bir yıldızlararası istilayı planlayacaksın - bir fantezi dünyasının?!

Hiroaki Akagi(Alay Usta Takagi-san,Mashiro hiçbir Oto) animeyi yönetiyorJ.C.Personel, veYukie Sugawara(Hina Logic - Luck & Logic'ten,bu[e-posta korumalı]yanM,Derebeyi) dizi senaryolarını denetlemektedir.Sota Suwakarakterleri tasarlıyor veMasato Koda(Mavi Çelik Arpej - Ars Nova,KonoSuba – Bu harika dünyada Tanrı'nın lütfu!!) müziği besteliyorNippon Kolombiya.

Kaynak: Muse Malaysia'sYoutube kanal