Mutsumi Tamura, Yenilmez Bahamut Chronicle TV Animesinde Lynn Star

Mutsumi Tamura, Yenilmez Bahamut Chronicle TV Animesinde Lynn Star

Yukiyo Fujii,Yurika Kubo,gül taneda,Ari Ozawaayrıca Ocak 2016 serisinde rol aldı

Televizyon animesi için resmi Twitter hesabıadaptasyonyazarınSenri Akatsukive illüstratörAyumu Kasuga's (Jōkamachi hiçbir Karahindiba) Saijaku Muhai no Bahamut (Yenilmez Bahamut Chronicle) hafif roman serisi meydana çıkarmak Pazar günü şovun ana kadrosu. Oyuncular aşağıdaki gibidir (Not: isim romanizasyonları resmi değildir):

Mutsumi TamuraLux Arcadia olarak
LynnLiseharte Atismata olarak
Yukiyo FujiiKrulcifer Einfolk olarak
Yurika KuboPhiluffy Aingram olarak
gül tanedaCelistia Ralgris olarak
Ari OzawaAiri Arcadia olarak

hesap da meydana çıkarmak Altı ana karakteri içeren yeni bir görsel ve dizinin Ocak 2016'da prömiyer yapacağını da ortaya koydu.Masaomi Ando(Gakko Gurashi!,Muv-Luv Alternatifi: Tam Tutulma,Beyaz Albüm 2) diziyi yönetiyorlerche(Suikast Sınıfı,Canavar Müzesi,Danganronpa Animasyon).Yuuko Kakihara(Cennetin Kayıp Eşyası,Kırılmaz Makine-Bebek) seri kompozisyonunu ele alıyor,Keiko Kurosawa(Suikast Sınıfı,Ynt:_Hamatora) animasyon için karakterleri tasarlıyor veTuruncu(Hız Dünyası,Rezonansta Terör,Kaplan ve Tavşan) 3D CG animasyonu üretiyor.

Hafif roman serisinin hikayesi, beş yıl önce bir isyanla devrilen Arcadia adlı bir imparatorluğun eski prensi Lux'ın etrafında dönüyor. Lux yanlışlıkla bir kadın yatakhanesinin banyo alanına girer, krallığın yeni prensesi Lisesharte'yi çıplak görür ve onun gazabına uğrar. Lisesharte daha sonra Lux'ı bir Drag-Ride düellosuna davet eder. Drag-Rides, dünyanın her yerindeki harabelerden çıkarılan eski zırhlı mekanik silahlardır. Lux eskiden en güçlü Drag-Knight olarak anılırdı, ama şimdi o 'yenilmez en zayıf' Drag-Knight olarak biliniyor çünkü savaşta kesinlikle saldırmayacak. Lisesharte ile yaptığı düellodan sonra Lux, asilleri Drag Şövalyeleri olarak yetiştiren kadınlara özel akademiye katılır.

Akatsuki, orijinal hafif roman serisineSB Yaratıcı'sGA Bunko2013 yılında basılan veKadokavaaltıncı romanı 15 Haziran'da Japonya'ya gönderdi.

Fumi Tadauri bir manga uyarlaması başlattıKare Enixve GA Bunko'nun işbirlikçi Gangan GA çevrimiçi dergi Geçen yıl ve Square Enix, 12 Haziran'da ikinci derlenmiş cildi yayınladı.Itsuki Watanabemanganın kompozisyonunu yönetir.

Güncelleme: Premiere ayı ve yeni görsel eklendi.

[Aracılığıyla Yaraon! ]