Muv Luv Kickstarter, Codex için Son Uzatma Hedefini Ekliyor

Muv Luv Kickstarter, Codex için Son Uzatma Hedefini Ekliyor

900.000 ABD Doları tutarındaki hedef, ciltli sanat kitabını,sumikfigür

Yayıncı Degica ve geliştiriciIxtl'sKickstarter kampanyaMuv-Luv görsel romanını yerelleştirmek veArı-Tavşan Alternatifiİngilizce devam filmi ilan edildi Cuma günü son streç hedefi. Kampanya 900.000 ABD Doları tutarındaki yeni hedefine ulaşırsa, Muv-Luv Alternatif Kodeksi sanat kitabının fiziksel bir versiyonunu sunacak. Ciltli kitap 400-500 tam renkli sayfadan oluşacak ve Integral Works ve Lunatic Dawn Anthology 1-3 kitaplarından İngilizce içerik içerecek.

Yeni esnetme hedefine ulaşılırsa, kampanya ayrıca sınırlı sayıda bir sürüm sunacak.sumikHer Koleksiyoncu Kutusunda Figma figürü (sağdaki resimde). Proje, ödül listesini ve destek katmanlarını Cuma günü güncelledi.

Kampanya, Muv-Luv Alternatif Kodeksinin dijital kopyalarını sunmak için 600.000 ABD Doları tutarındaki kapsamlı hedefine şimdiden ulaştı. Kampanya ayrıca 'Photon Melodies' ve 'Photon Flowers' yan hikayeler koleksiyonunun İngilizce bir PC bağlantı noktasını sunmak için 720.000 ABD Doları tutarındaki genişleme hedefine de ulaştı.Kampanya Android veOyun istasyonuHer iki oyun için de Vita bağlantı noktalarının-nin500.000 ABD Doları uzatma hedefi. Geliştirici Yaşı ayrıca bir duyurudaNiconicoBu ayın başlarında Japonya'nın PlayStation Vita portunu da alacağını duyurdu. Her iki oyun da Japonya'da PC, PlayStation 3 ve Xbox 360'ta mevcut ancak PlayStation Vita'da mevcut değil.

Kickstarter zatenfinanse edilenher iki oyunun da yerelleştirilmiş PC sürümleri ve yeşil ışık yakıldıBuhar. Fiziksel sürümler DRM'siz olacaktır.

Basın zamanı itibariyle kampanya 727.279 ABD Doları kazandı.

İki şirket Muv-Luv'un iki hikayesini ve Muv-Luv Alternative'in hikayesini anlatıyor:

Arı-Tavşan Ekstra
Shirogane Takeru, lise 3. sınıf öğrencisi olarak çocukluk arkadaşı Kagami sumika ile huzurlu bir hayat yaşıyordu. Ancak bir sabah Takeru uyanır ve Mitsurugi Meiya adında gizemli bir kızın yatağında uyuduğunu görür. Böylece Takeru'nun çocukluk arkadaşı ile kadere bağlı olduklarında ısrar eden kız arasında seçim yapmak zorunda kalacağı bir lise aşk komedisinin başlangıcı başlar.

Arı-Tavşan Sınırsız
Shirogane Takeru, son 20 yıldır BETA olarak bilinen uzaylı istilacılara karşı savaştıktan sonra, insanlığın yıkımın eşiğinde olduğu paralel bir dünyada sıkışıp kalmış durumda. Takeru kısa süre sonra kendini bu uzaylılarla savaşmak için Birleşmiş Milletler kuvvetine kaydolmuş olarak bulur ve var olmayan Kagami sumika dışında tüm lise arkadaşlarının paralel versiyonlarını bulur. Yakında insanlığı kurtarmak için savaşmak ve hikaye boyunca aşık olduğu kızı korumak zorunda kalacak.

Arı-Tavşan Alternatifi
İnsanlığın trajik göçüne tanık olduktan üç yıl sonra Takeru, olan her şeyin sadece bir rüya olduğuna inanarak uyanır. En sonunda dünyasına geri döndüğüne dair kısacık umut, bir kez daha Unlimited'ın paralel dünyasında kapana kısıldığını keşfeder keşfetmez suya düşer. Buraya ilk geldiği o kader gününde yeniden yola çıkan Takeru, önceki olaylarla ilgili bilgisini insanlığın trajik geleceğini değiştirmek için kullanmayı başarabilecek mi?

Yetişkin oyun markası Age, 2003 yılında ilk Muv-Luv oyununu yarattıktan sonra yayınladı.Kimi ga Nozomu Eien(Gürleyen Kalpler). Muv-Luvfranchiseo zamandan beri 500.000'den fazla oyunun yanı sıra 3 milyondan fazla figür, model ve diğer hobi sürümleri sattı.

Muv-Luv Alternatifi: Tam Tutulma, franchise'ın hafif bir roman yan ürünü,esinlenilmişaynı adı taşıyan bir manga ve bir televizyon animesi. onun prequel,Siyah İşaretler, aynı zamandailham vericiyaklaşan bir anime. Age markasının Kimi ga Nozomu Eien'i de bir televizyon animesine ilham verdi.eğlenceGürleyen Kalpler başlığı altında yayınlandı.

[Aracılığıyla Silikonra ]