My Girlfriend is Shobitch Anime Mart'ta 2 Yeni Bölümle BD Aldı

My Girlfriend is Shobitch Anime Mart'ta 2 Yeni Bölümle BD Aldı

BD, manganın 6. cildiyle birlikte geliyor

için resmi web sitesiKız arkadaşım Shobitch- televizyon anime nın-ninNamiru Matsumoto'sBoku no Kanojo ga Majime Sugiru Shojo Bitch ve Ken(Kız Arkadaşım Sadık Bakire Kaltak) manga — meydana çıkarmak Perşembe günü altıncı manga cildinin iki anime bölümü ile bir Blu-ray Diski bir araya getirecek sınırlı bir sürümü olacak. İki yeni bölümün başlığı 'Moshi Akiho to Shinozaki ga S*x Shinai to Derenai Heya ni Tojikomeraretara' (Ya Akiho ve Shinozaki, S*x Olmadıkça Dışarı Çıkamayacakları Bir Odaya Sıkışırlarsa) ve 'Hateru Owaranai Ō-sama Oyunu'nu (Aşırı Uçlara Ulaşıncaya Kadar Bitmeyecek Bir Kralın Oyunu) Yaptı. 25 dakikalık yeni görüntülerin yer aldığı cilt 26 Mart'ta yayınlanacak.

Orijinal manganın hikayesi sıradan lise öğrencisi Haruka Shinozaki'ye odaklanıyor. Kaybedecek hiçbir şeyi kalmayan Haruka, güzel, çalışkan sınıf temsilcisi Akiho Kōsaka'ya itiraf eder ve Akiho Kōsaka onun sürprizini kabul eder. Kōsaka, flört etmeyi her şeyi yaptığı kadar ciddiye alır, ancak bunu tam olarak anlayamaz. Pragmatik bir şekilde çok cinsel aktiviteler önerir.

Gösteri prömiyerini yaptıAT-XÇarşamba günü saat 24:30'da (geçerli olarak Perşembe günü saat 12:30'da). animeyayın AkışıüzerindeAnime SaldırısıAmerika Birleşik Devletleri'nde ve diğer bölgelerdeki belirli dijital satış noktalarında.Sentai Filmworksayrıca bir ev videosu yayınlamayı planlıyor.Nobuyoshi Nagayama(bölüm yönetmeniHinako Notu,Utano☆Princesama Efsane Yıldız) diziyi yönetiyordiomedyaveStüdyo Blanc.Hideki Shirane(Canlı Tarih,Kraliçe'nin Kılıcı: İsyan,Öldür Beni bebeğim) komut dosyalarını denetlemektedir veŞoko Yasuda(Sınırsız Fafnir) animasyon için karakterleri tasarlıyor.Nippon Kolombiyamüziği üretiyor.Aoi Yukiaçılış tema şarkısı 'Eien Labyrinth'i (Eternal Labyrinth) seslendiriyor. Ses aktrisleriYuki Yağı,Natsumi Yamada,Marin Mizutani, veMiyu Ogurapua:re adında yeni bir birim oluşturdular ve 'Ai no Himitsu' (Aşkın Sırrı) adlı kapanış temasını yapıyorlar.

manga başlatılan üzerindeNico Nico Seiga20 Temmuz 2015 tarihinde ve ayrıca seri hale getirir üzerindeçizgi roman yürüteçve Çizgi Roman AğıYeni tip. Manganın beşinci derlenmiş cildi Salı günü gönderildi.

[Aracılığıyla Otasuke ]