My Hero Academia Anime 5 Karakter Tasarımını Daha Açıkladı, Oyuncu Üyelerini Düzeltti

My Hero Academia Anime 5 Karakter Tasarımını Daha Açıkladı, Oyuncu Üyelerini Düzeltti

Kiyotaka FurushimaHanta Sero için doğru seslendirme sanatçısı

televizyon çalışanlarıanimenın-ninKohei Horikoshi'sKahraman Akademim(Boku no Hero Academia) manga meydana çıkarmak Pazartesi günü okul üniforması ve kahraman kostümü giyen beş karakter daha.

Web sitesi ayrıca meydana çıkarmak 15. sayısının yayınladığı oyuncu listesiŞueisha'sHaftalık Shonen AtlayışıdergiyayınlananPazartesi günü bir hata vardı. dergi bunu açıklamıştıMasakazu NishidaHanta Sero'yu oynayacaktı, ancak web sitesi, karakter için doğru seslendirme sanatçısı olduğunu belirtti.Kiyotaka Furushima. Web sitesi hata için özür diledi. Nishida zatenseslendirmeMezo Shōji'nin karakteri.

Yeni karakter tasarımları ve doğru oyuncu kadrosu şu şekilde:Kosuke MiyoshiMashirao Ojiro olarak


Hanta Sero olarak Kiyotaka Furushima


kaori nazukaTooru Hagakure olarak


Toru NaraRikido Sato olarak

Kōji Kōda (seslendirme sanatçısı henüz açıklanmadı)

Daha önce duyurulan oyuncular arasında şunlar yer alıyor:

Daiki Yamashitaİzuku Midoriya olarak
Kenta MiyakeHer Şeyin Gücüyle
Nobuhiko OkamotoKatsuki Bakugo olarak
Ayane SakuraOchako Uraraka olarak
Kaito IshikawaTenya Iida olarak
Aoi YukiTsuyu Asui olarak
Ryou HirohashiMinoru Mineta olarak
Marina InoueMomo Yaoyorozu olarak
Yoshimasa HoşoyaFumikage Tokoyami olarak
Taşuku HatanakaDenki Kaminari olarak
Toshiki MasudaEijiro Kirishima olarak
Yuuki KajiShoto Todoroki olarak
Eri KitamuraMina Ashido olarak
Kosuke KuwanoYuga Aoyama olarak
Kei ShindouKyoka Jiro olarak
Masakazu Nishida Mezo Shoji olarak

Anime şurada yayınlanacak:MBS/TBSkanal ağının 'Nichigo' zaman aralığı, 3 Nisan'dan itibaren her Pazar 17:00'de.eğlenceniyetaktarımJaponya'da yayınlanan olarak Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık ve İrlanda'da dizi.

Medyadır-diryayıncılıkmanga ve hikayeyi anlatıyor:

Nüfusun yüzde 80'i dört yaşında 'Tuhaflıklar' adı verilen süper güçleri ortaya çıkarsa dünya nasıl bir yer olurdu? Kahramanlar ve kötü adamlar her yerde onunla savaşıyor olurdu! Kahraman olmak, gücünüzü kullanmayı öğrenmek anlamına gelir ama nerede çalışmaya gidersiniz? Elbette Kahraman Akademisi! Ama Quirkless olarak doğan yüzde 20'den biri olsaydınız ne yapardınız?

Ortaokul öğrencisi Izuku Midoriya bir kahraman olmayı her şeyden çok istiyor ama içinde bir gram güç yok. Prestijli ABD'ye girme şansı hiç olmadan. Tomurcuklanan kahramanlar için lise, hayatı gitgide daha çok bir çıkmaz sokak gibi görünüyor. Sonra hepsinin en büyük kahramanı olan All Might ile karşılaşması ona kaderini değiştirme şansı verir...

Kenji Nagazaki(Gundam Yapı Savaşçıları,sınıf krizi,6 numara) stüdyoda animeyi yönetiyorKEMİKLER(Kan Ablukası Cephesi,Beton Devrimi,Metal Simyacı).Yousuke Kuroda(Gundam Yapı Savaşçıları,Bal ve Yonca,trigun) dizinin senaryolarını denetlemektedir. rock grubuduvar yazısı pornodır-dirperformansaçılış ve rock grubuGüneş Brianbüyük plak şirketi çıkışları olarak bitişi gerçekleştiriyor.

Görüntüler aracılığıyla komik natalie