My Hero Academia Anime'nin 4. Sezonu, 3 Profesyonel Kahramanın Oyuncusunu Daha Açıkladı

My Hero Academia Anime'nin 4. Sezonu, 3 Profesyonel Kahramanın Oyuncusunu Daha Açıkladı

Kaori Yağı,Kenta Okuma,Yasuhiroses Ryukyu, Kırkayak, Kilit Kaya

Bu yılki 42. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi için üç oyuncu daha açıkladıdördüncümevsimiKahraman AkademimCumartesi günü animesi:

Kaori YağıRyukyu olarak

Kenta OkumaKırkayak olarak

YasuhiroKilit Kaya olarakYeni sezon, manganın 14. ciltte başlayan Hero Intern arkını kapsıyor. Sezon 12 Ekim'de Japonya'da prömiyer yapacak veYTVveNTVcumartesi günleri 17:30'daeğlencevehuluniyetaktarımJaponya'da yayınlandığı sezon.

Daha önce duyurulan oyuncular arasında şunlar yer alıyor:shinichiro mikiSir Nighteye olarak,Rie MurakawaKabarcık Kız olarak,Kazuyuki OkitsuFat Gum olarak veSeiran KobayashiFarklı olarak.

mavi karşılaşma(muz balığı,gintama2015 ve 2017) açılış tema şarkısı 'Polaris'i seslendiriyor veSayuri(SİLİNDİ,Altın Kamuy) kapanış tema şarkısı 'Kōkai no Uta' ('About a voyage') seslendiriyor.

Animenin 13 bölümlük ilk sezonu Nisan 2016'da, ardından 25 bölümlük ikinci sezonu Nisan 2017'de yayınlandı. 25 bölümlük üçüncü sezonprömiyeri yapıldıNisan 2018'de ve Funimation ayrıca akış ingilizdubüçüncü sezondan.gevrek rulove Hulu, diziyi Japonya'da yayınlanırken İngilizce altyazılı olarak yayınladı.

buMy Hero Academia: İki KahramanfilmaçıldıJaponya'da geçen ağustos ayında. bufranchisealıyorikincibaşlıklı filmBoku no Hero Academia the Movie -Heroes: Rising-bu olacakaçık20 Aralık'ta.

Kaynaklar: Haftalık Shonen Jump sayı 42, My Hero Academia animesi İnternet sitesi