My Hero Academia Filmi 1. Sıraya Geri Dönüyor, Belle 3. Sıraya Düşüyor

My Hero Academia Filmi 1. Sıraya Geri Dönüyor, Belle 3. Sıraya Düşüyor

Tenisin PrensiCG filmi 2. hafta sonunda ilk 10'a girdi

My Hero Academia FİLM: Dünya Kahramanlarının Misyonu, üçüncü animefilmiçindeKahraman Akademim franchise, altıncı hafta sonunda 4. sıradan 1. sıraya yükseldi. Film, Cuma'dan Pazar'a 155.064.200 yen (yaklaşık 1.41 milyon ABD Doları) ve kümülatif toplam 2.904.730.700 yen (yaklaşık 26.41 milyon ABD Doları) kazandı. Film hafta sonu 101.000 bilet sattı ve Pazar günü itibariyle 2.13 milyon bilet sattı. Film en yüksek kazanç My Hero Academia franchise anime filmlerinin üçü arasında, ikinci filmin 1,79 milyar yen'ini (şu anki dönüşümle yaklaşık 16,2 milyon ABD Doları) aşan,My Hero Academia: Yükselen Kahramanlar.

Film açıldı 6 Ağustos'ta vesatıldıaçılış hafta sonunda yaklaşık 940 milyon yen (yaklaşık 8,51 milyon ABD Doları) kazanmak için yaklaşık 720.000 bilet.

My Hero Academia THE FİLM: World Heroes' Mission'ın hikayesinde, Quirks ile insanları yok etmeye adanmış gizemli bir organizasyon, bir tehdit yayınladı ve tüm dünyaya bombalar yerleştirdi. Profesyonel Kahramanlar ve Kahraman Stajyerlerindekiler bombaları bulmak için uğraşırlar. Deku, Bakugo ve Todoroki, belirlenen Oseon bölgesinde bir mobil evde yaşayan bir çocuk olan Rody ile karşılaşır ve onunla çalışmaya başlar.Orijinal manga yaratıcısıKohei Horikoshiyine baş süpervizör ve özgün karakter tasarımcısı olarak görev yaptı.Kenji Nagazakiyeni filmi yönetmek için televizyon dizisinden ve serideki önceki iki filmden döndü.KEMİKLER. Geri dönen diğer personel arasında senarist de varYousuke Kuroda, karakter tasarımcısıYoshihiko Umakoshive besteciYuki Hayashi.Asya Kung Fu Nesil gerçekleştirilenfilmin tema şarkısı 'Empathy' ve filmin ekleme şarkısı 'Çiçekler'.

Mamoru HosodaveStüdyo Chizuyeni BELLE (Ryu'dan Sobakasu no Hime'ye, kelimenin tam anlamıyla 'Ejderha ve Çilli Prenses') animefilmdokuzuncu hafta sonunda #2'den #3'e düştü. Film Cuma'dan Pazar'a 83.355.450 yen (yaklaşık 757.900 ABD Doları) ve toplamda 5.958.247.600 yen (yaklaşık 54.18 milyon ABD Doları) kazandı. Film 4.29 milyon bilet sattı. Film artık Hosoda'nınen yüksek hasılatfilm.

BELLEaçıldı16 Temmuz'da Japonya'da. Filmde IMAX vargösterimlerJaponya genelinde 38 sinemada. Bu, BELLE'yi Hosoda'nın IMAX gösterimlerine sahip ilk filmleri yapıyor.GKIDS lisanslı Kuzey Amerika için hazırlanan film, bu kış İngilizce ve Japonca altyazılı olarak vizyona girecek.h7wjkweu4e76

Hosoda (Zamanda Sıçrayan Kız,Yaz Savaşları,Oğlan ve Canavar,Mirai) filmi yönetti ve senaryosunu yazdı ve aynı zamanda orijinal çalışma için de kredilendirildi. Film, Studio Chizu'nun 10. yıldönümünü kutlar.Taisei Iwasaki(Kan Ablukası Cephesi,Dragon Pilot: Hisone ve Masotan, The Naked Director) filmin müzik yönetmeni ve bestecisidir.

canlı aksiyondevam filmifilmKaguya-sama wa Kokurasetai - Tensai-tachi no Renai ZunōsenFinal dördüncü hafta sonunda #6'dan #5'e yükseldi. Film Cuma'dan Pazar'a 53.052.750 yen (yaklaşık 482.300 ABD Doları) ve toplam 787.279.150 yen (yaklaşık 7.15 milyon ABD Doları) kazandı.

İlk film, 2019 yılı boyunca 1.8 milyon bilet sattı ve 2.2 milyar yen (yaklaşık 20.04 milyon ABD Doları) kazandı.

İlk canlı aksiyon filminin devamıaka akasakaKaguya-sama: Love is War (Kaguya-sama wa Kokurasetai - Tensai-tachi no Renai Zunōsen) mangasıaçıldı20 Ağustos'ta.

Film, orijinal manganın Yu Ishigami ve Tsubame Koyasu'ya odaklanan 'Spor Festivali ve Kültür Festivali' yayının olaylarını canlandırıyor. Ark, animenin ikinci sezonunda da tasvir edildi.

mangaesinlenilmişbir televizyon animesiprömiyeri yapıldıOcak 2019'da 12 bölüm olarak yayınlandı.Amerika Aniplex akışseri açıkhulu,gevrek rulo, veFunimationŞimdi. Şirket ayrıcapiyasaya sürülmüşanime Şubat 2020'de Blu-ray Disc'te.

Kaguya-sama wa Kokurasetai - Tensai-tachi no Renai Zunōsen, televizyon animesinin ikinci sezonu Nisan 2020'de gösterime girdi.akışJaponya'da yayınlanan anime. Funimation ayrıca dublajlı animenin her iki sezonu.

anime olacak almak üçüncü bir sezon. Orijinal bir video anime (BU) projesevk edildi19 Mayıs'ta

canlı aksiyonfilmnın-ninKen Wakui'stokyo intikamcılarmanga, 10. hafta sonunda 7. sırada kaldı. Film Cuma'dan Pazar'a 48.349.130 yen (yaklaşık 439.500 ABD Doları) ve kümülatif toplam 4.221.248.860 yen (yaklaşık 38.37 milyon ABD Doları) kazandı.

Film ... idi arduvaz geçen Ekim ayında Japonya'da açılacak, ancakgecikmişJaponya'da yeni koronavirüs hastalığının (COVID-19) yayılmasının etkileri nedeniyle 2021'e kadar. Üretim durduruldu COVID-19 nedeniyle Nisan 2020'de çekimler. Filmaçıldı9 Temmuz'daTsutomu Hanabusa(canlı aksiyonkakegurui,Miseinen dakedo Kodomo ve Nai) filmi yönetti. Rock grubuSÜPER Kunduz gerçekleştirilen filmin tema şarkısı 'Namae o Yobu yo' (Adını Söyleyeceğim).

Wakui başlatılan içindeki mangaKodanşa'sHaftalık Shonen DergisiMart 2017'de.Kodanşa Çizgi Romanlarıdır-diryayıncılıkmanga dijital olarak İngilizce. Manga aynı zamanda ilham verici bir televizyon animesiprömiyeri yapıldı10 Nisan'da.

buRyoma! Shinsei Gekijōban Tenis no Ōji-sama(Ryoma! Rebirth: The Prince of Tennis Movie) 3DCG animefilmgeçen hafta sonu ilk 10'un dışında çıkış yaptıktan sonra ikinci hafta sonunda 9. sırada yer aldı. Film Cuma'dan Pazar'a 39.578.260 yen (yaklaşık 360.000 ABD Doları) kazandı ve kümülatif toplam 123.196.000 yen (yaklaşık 1.12 milyon ABD Doları) kazandı.

Filmaçıldı3 Eylül'de Japonya'da Film iki salonda sinemalarda gösteriliyor.versiyonlar, hikayeyi iki paralel yolda ilerletmek için bazı sahnelerin farklı olduğu. 'Decide' versiyonu Seigaku takım kaptanı Kunimitsu Tezuka ve Rikkai takım kaptanı Seiichi Yukimura'ya odaklanırken, 'Glory' versiyonu Hyōtei takım kaptanı Keigo Atobe ve Shitenhōji takım kaptanı Kuranosuke Shiraishi'ye odaklanıyor.

Filmin hikayesi, ana başrol Ryōma'nın Amerika Birleşik Devletleri'ne gelmesi ve Sakuno Ryūzaki'nin bir 'tenis çetesi' tarafından suçlandığını bulmasıyla başlar. Ryōma, Sakuno'ya yardım etmek için onlara bir top sallar, ancak sonunda gizemli bir tekerlekli sandalyeli adam tarafından fırlatılan bir topa vurur. O anda, Ryōma ve Sakuno bir şekilde zamanda geriye, Ryōma'nın babası Nanjiro'nun Amerika'da 'Samuray Nanjiro' olarak oynadığı zamana giderler.

Hiroshi Koujina(2011Avcı × Avcı,Kiba) animeyi yönettiKeşiş StüdyolarıveKeikatarafından işbirliği ileStüdyo KAI.GAGAfilmi dağıtıyor.Takehiko Hata(Lupin III: Elveda Ortak) senaryoyu yazdı,Patricia HishikawaCG süpervizörüydü,Kei Yoshimizuanimasyon yönetmeniydi veMomoko YamadaCG direktörüydü.Takeshi Takaderases yönetmeniydi veKei Tsudamüziği besteledi. Orijinal manga yaratıcısıTakeshi Konomihepsini kendisi yazdışarkı eklefilm için.

Eiga Crayon Shin-chan Nazo Meki Hana no Tenkasu Gakuen(Crayon Shin-chan the Movie - Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu Academy), 29. filmmum boya Shin-chanfranchise, ilk 10'un dışında bir hafta kaldıktan sonra yedinci hafta sonunda 10. sıraya yükseldi.

Filmin aslen açık 23 Nisan'da Japonya'da, ancakgecikmişönce yeni koronavirüs hastalığı (COVID-19) pandemisi nedeniyle açılış 30 Temmuz'da.

Filmin hikayesi, Shinnosuke ve arkadaşlarının, en son teknolojiye sahip bir okul tarafından yönetilen seçkin bir yatılı okul olan Tenkatōitsu Kasukabe Özel Akademisi'nin (takma adı 'Tenkasu') 'savunma kuvvetinin' bir parçası olarak bir haftalık bir konaklama deneyimi yaşamasıyla başlar. AI. Ancak Kazama, zekası azalmış ve poposunda garip ısırık izleri bırakılmış bir şekilde saldırıya uğradığında, ruh hali değişmeye başlar. Kasukabe savunma gücü, bir grup dedektif oluşturmak ve gizeme biraz ışık tutmak için okuldan ayrılan öğrenci konseyi başkanı Chishio Atsuki ile güçlerini birleştirir.

Wataru Takahashiönceki birçok Crayon Shin-chan filminden yönetmen olarak döndü.Kimya Uenoayrıca 2019'lardan dönüyorEiga Crayon Shin-chan Shinkon Ryoko Kasırgasıve senarist olarak önceki filmler.Makarna Enpitsufilmin tema şarkısı 'Hashirigaki'yi (Karalama) seslendirdi.

Kaynaklar: Kōgyō Tsushin ( bağlantı 2 ), eiga.com , comScore aracılığıyla KOFIC