My Hero Academia Heroes: Yükselen Filmde Yoshio Inoue ve Mio Imada Oyuncular

My Hero Academia Heroes: Yükselen Filmde Yoshio Inoue ve Mio Imada Oyuncular

Inoue, Omada'nın seslendirdiği orijinal Villains Nine, Slice in 20 Aralık filmi

için resmi web sitesiBoku no Hero Academia the Movie -Heroes: Rising-(My Hero Academia the Movie -Heroes: Rising-), yeni animefilmdayalıKohei Horikoshi'sKahraman Akademim manga , Perşembe günü film için iki konuk oyuncu açıkladı. Konuk oyuncu kadrosu şunları içerir:

müzikal oyuncuYoshio InoueDokuz olarak, Tomura Shigaraki'nin peşinden koşan bir Kötü. Geçmişi ve Shigaraki'nin peşinden gitme nedeni bilinmiyor. Kendi ideallerine ulaşmak ve amaçlarına ulaşmak için Nabutō adasına saldırır.

benim Imadam(canlı aksiyonBoys Over Flowers 2. Sezon) Slice, bir Kötü Adam ve Nine'ın yakın ortağı olarak. Geçmişte 'insanlık tarafından ihanete uğramış' ve kimseye güvenmemeyi öğrenmiştir, ancak Nine'ın ideallerine katılmaktadır. Tuhaflığı, saçını keskin bir silah olarak kullanmasına izin veriyor.

Horikoshi, her iki orijinal karakteri de film için özel olarak tasarladı.Film olacakaçık20 Aralık'ta Japonya'da.Kenji NagazakiveYousuke Kurodasırasıyla yönetmen ve senarist olarak diziden ve bir önceki filmden dönüyorlar.Yoshihiko Umakoshikarakterleri tasarlamak için geri dönüyor veYuuki Hayashibir kez daha musi besteliyor.KEMİKLERfilmi canlandırıyor.

Horikoshi daha önce filmin son film olacağını söylemişti.franchise'Üçüncü bir film olmayacak' gibi. Muhtemelen.' İkinci filmin bir nevi final olarak nitelendirilebileceğini açıkladı.Kahraman Akademim. Bunun nedeni, hikayesinin manganın son savaşında kullanmak istediği kavramlardan birini kullanmasıdır. Hal böyle olunca ikinci filmin ilkinden bile daha 'Plus Ultra' olacağını ilan etti.

öncekinde olduğu gibiMy Hero Academia: İki KahramanHorikoshi, filmin genel denetimini üstlenecek ve orijinal karakter tasarımlarını üstlenecek.

My Hero Academia: İki KahramanaçıldıAğustos 2018'de Japonya'da vekazanılanİlk üç gününde 500.320.000 yen (yaklaşık 4.49 milyon ABD Doları) açılış hafta sonunda 4. sırada yer aldı. Film o zamandan beri Japon gişesinde 1.64 milyar yen'den (yaklaşık 14.47 milyon ABD Doları) fazla hasılat elde etti.

eğlenceveO barındırılanfilmin İngilizce altyazılı dünya prömiyeriAnime FuarıTemmuz 2018'de ve İngilizcedubfilmin versiyonuvardıGeçen Eylül ayında Los Angeles'ta bir kırmızı halı galası. sonra eğlenceekranlıgeçen Eylül ve Ekim ayında Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da film. FilmkazanılanTiyatro çalışması sırasında Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'da 5.768.366 ABD Doları, bu da onu tüm zamanların en çok hasılat yapan 10. yerli anime filmi yapıyor.

Kaynaklar: Boku no Hero Academia the Movie -Heroes: Rising- İnternet sitesi , komik natalie