My Hero Academia Orijinal Anime DVD'sinin Tanıtım Videosu Zombi Saldırısını Anlatıyor

My Hero Academia Orijinal Anime DVD'sinin Tanıtım Videosu Zombi Saldırısını Anlatıyor

14. manga cildiyle birlikte 'Ölülerin Eğitimi' DVD'si

anime için resmi web sitesiKohei Horikoshi'sKahraman Akademim manga gönderildi Pazar günü için bir tanıtım videosu ve önemli bir görselorijinal anime DVD'si paketlenmiş14. manga cilt ile. Video ve görsel bir 'kahramanlar vs zombiler' temasını anlatıyor:

25 dakikalık 'Training of the Dead' animesi, Izuku'nun sınıfı ile U.A.'daki diğer kahraman bölümü öğrencileri arasındaki ortak bir alıştırma seansına odaklanıyor. Akademi. Tsuyu, ortaokul arkadaşı Habuko Mongoose ile tekrar bir araya gelir, ancak bariz bir 'zombi virüsü' olan gizemli bir gaz, bazı karakterleri ölümsüz hale getirir.

Karakterler ve oyuncularDahil etmek:Habuko Mongoose, Tsuyu'nun arkadaşı,seslendirildiileMaaya Uchida

Romero Fujimi, voiced byRyohei Kimura

Kashiko Sekigai

Sensör Kız olarak kahraman formunda Kashiko Sekigai

Tadan Tadan

Lucky Strike olarak kostümlü Dadan Tadan

Horikoshi, animenin orijinal hikayesinden kendisi sorumludur veKahraman Akademim televizyon anime senaryo yazarıYousuke Kurodasenaryo yazıyor. Bölümün adı 'Ölülerin Eğitimi' ve Horikoshi ayrıca animede yer alacak yeni karakterler için yeni karakter tasarımları çiziyor. Televizyon animesinin resmi web sitesi, Ocak ayında OVA'nın karakter tasarımlarını açıkladı.

Manganın 13. derlenmiş kitap cildi dedemet4 Nisan'da piyasaya sürüldüğünde bir anime. Orijinal etkinlik animesi Kasım ayında Jump Special Anime Festa etkinliğinde giriş yaptı ve animenin ilk sezonunu yaklaşan ikinci sezonla ilişkilendirdi.

Animenin 13 bölümden oluşan ilk sezonunun prömiyeriMBS/TBSkanal 3 Nisan'da FunimationakışJaponya'da yayınlandığı gibi Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık ve İrlanda'da İngilizce altyazılı Japonca dizi. Şirket ayrıcaakışBir yayındub.

ikinci sezonfiyakacumartesi günleri 17:30'da NTV'de (Nippon TV) ve YTV (Yomiuri TV) 25 Mart'ta bir bölümle başlayan kanallarözetilk sezon. Yeni sezon ABD'yi kapsıyor. Kōhei Horikoshi'nin orijinal mangasının Spor Festivali yayını.gevrek rulovehuluvardır yayın Akışı İngilizce altyazılı sezon 1 Nisan'da başlayacak.FunimationŞimdihizmet olacak aktarım İngilizce dub.

Horikoshi, süper kahraman manga serisini piyasaya sürdü.Şueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Temmuz 2014'te ve Shueisha 12. cildi 3 Şubat'ta yayınladı.MedyaMangayı Weekly Shonen Jump dergisinde dijital olarak ve basılı olarak yayınlamaktadır.