My Little Monster Spinoff Manga Ağustos'ta Çıkacak

My Little Monster Spinoff Manga Ağustos'ta Çıkacak

robotana biterTonari hayır Kaibutsu-kunPazartesi günü manga

Ağustos sayısındaKodanşa'sTatlıdergisi Pazartesi günü açıkladırobotbaşlatacakTonari hayır Kaibutsu-kun(My Little Monster) spinoff manga serisi 24 Ağustos'ta Ekim sayısında. Robico sadeceBittiPazartesi günü ana manga. 12. vesonderlenmiş kitap hacmi gemi 12 Ağustos'ta birorijinal anime DVD'si.

Hikaye, okul ve gelecek planları dışında kesinlikle hiçbir ilgisi olmayan bir kız olan Shizuku Mizutani ile başladı. adında bir çocukHaru Yoshidasınıfta onun yanına oturacaktı, ama okulun ilk gününden beri sürekli yok. Şans eseri, ona sınıf çıktılarını teslim etmesi için gönderilir ve bu, Yoshida'nın arkadaş olduklarına inanmasına neden olur.

Ana manga, 2008'de Tatlı'da çıkış yaptı veesinlenilmişgeçen yıl yayınlanan bir televizyon anime dizisi.gevrek rulo akışBenim Küçük Canavarım başlığı altında gösteri.Ai OkauePazartesi günü yeni dizisi Bambi to Doll in Dessert'a başladı ve bu sayı Tonari no Kaibutsu-kun karakter kartlarını içeriyor. Bir sonraki sayıda Chibi Tatlı kitapçığı ve tek seferlik manga olacak.Haruka Fukuşima, Uri Kanda ve Shiroro Satsuki 24 Temmuz'da.

Kaynak: komik natalie