My Senpai Is Annoying TV Animesi 4 Oyuncu Üyesini Tanıttı

My Senpai Is Annoying TV Animesi 4 Oyuncu Üyesini Tanıttı

Akio Ohtsuka,Yutaka Aoyama,Yuta Odagaki,Takayuki Kondo

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninShiro Manta'sSenpai'm Rahatsız Ediyor(Senpai ga Uzai Kohai no Hanashi) manga Cuma günü dört oyuncu açıkladı.

Yeni duyurulan oyuncu kadrosu şunları içeriyor (yukarıda soldan sağa doğru resmedilmiştir):

  • Akio OhtsukaOjii-chan, Futaba'nın dedesi olarak
  • Yutaka AoyamaDaire Başkanı olarak
  • Yuta OdagakiOishi olarak
  • Takayuki KondoHijikata olarak

anime olacak prömiyer üzerindeTokyo MXveBS11kanalları (ve Abema akış hizmetinde) 9 Ekim saat 25:00'te (geçerli olarak 10 Ekim saat 01:00'de)Toçigi TV,Hokkaido TV,animasyonve TUFTV-U Fukuşimakanalları ve diğer akış hizmetleri.anime yıldızlarıTomori KusunokiFutaba Igarashi olarak (aşağıdaki resimde solda) veShunsuke TakeuchiHarumi Takeda olarak (sağda).

Diğer döküm üyeleri şunlardır:

Saori HayamiBir iş arkadaşı olan Tōko Sakurai olarak

Reio TsuchidaSōta Kazama, bir iş arkadaşı olarak

Kraliçe AoyamaNatsumi Kurobe, Igarashi'nin çocukluk arkadaşı olarak

Yui HorieYūto Sakurai, Tōko'nun küçük kardeşi olarak

Aoi KogaMona Tsukishiro, bir iş arkadaşı olarak

ryota itoh(bölüm yönetmeniBenim için 'Dün' şarkısını söyle,Masa Tenisi,Aikatsu Yıldızları!) animeyi yönetiyorDoğa Kobo(Benim için 'Dün' şarkısını söyle,Dalgakırandaki Günlerimizin Günlüğü).Yoshimi Narita(Vandel Buster Pancarı,I★CHU: İdolün Yarısında) dizi senaryolarını denetlemektedir,Shigemitsu Abe(öldürücü ısırıklar) karakter tasarımcısıdır,Takeshi Takadera(Yowamushi Pedalı,RIN-NE) ses yönetmenidir veHiroaki Tsutsumi(Dr.Taş,Balinaların Çocukları) müziği besteliyor.

Yedi Denizlerdır-diryayıncılıkİngilizce tam renkli manga ve hikayeyi anlatıyor:

Igarashi, çalışkan genç bir ofis hanımıdır. İş yerindeki senpai olan Takeda, onu sürekli rahatsız ediyor - ama yine de kendini ona daha yakın buluyor. Igarashi iş, yaşam ve aşkı dengelemeye çalışırken her gün komik aksilikler ve romantik anlarla dolu. Hayatına bir web çizgi romanı olarak başlayan bu tam renkli manga, kesinlikleagretsukove Ofis!

Manta, mangayı 2017'de başlattı ve manga,çizgi romanaltında web sitesi komik Havuz web dergisi afişi. SerikazanmakTsugi Ni Kuru Manga Ödülleri'nin web manga bölümüIchijinsha28 Nisan'da manganın yedinci derlenmiş kitap cildini yayınladı. Serinin 1 milyon kopyası dolaşımda.


Kaynaklar: My Senpai Is Annoying anime's İnternet sitesi , komik natalie