My Senpai Is Annoying TV Animesinin Daha Fazla Oyuncusunu Açıkladı

My Senpai Is Annoying TV Animesinin Daha Fazla Oyuncusunu Açıkladı

Saori Hayami,Reio Tsuchida,Kraliçe Aoyama,Yui Horie,Aoi Kogasonbahar işyeri komedisine katıl

Televizyonun resmi web sitesianimenın-ninShiro MantaBenim Senpai'm Can Sıkıcı (Senpai ga Uzai Kohai no Hanashi) manga Çarşamba günü daha fazla oyuncu kadrosu ve yeni bir görsel yayınladı.

Yeni açıklanan oyuncu kadrosu ise şöyle:

Saori HayamiBir iş arkadaşı olan Tōko Sakurai olarak

Reio TsuchidaSōta Kazama, bir iş arkadaşı olarakKraliçe AoyamaNatsumi Kurobe, Igarashi'nin çocukluk arkadaşı olarak

Yui HorieYūto Sakurai, Tōko'nun küçük kardeşi olarak

Aoi KogaMona Tsukishiro, bir iş arkadaşı olarak

anime yıldızlarıTomori KusunokiFutaba Igarashi olarak (aşağıdaki resimde solda) veShunsuke TakeuchiHarumi Takeda olarak (sağda).

ryota itoh(bölüm yönetmeniBenim için 'Dün' şarkısını söyle,Masa Tenisi,Aikatsu Yıldızları!) animeyi yönetiyorDoğa Kobo(Benim için 'Dün' şarkısını söyle,Dalgakırandaki Günlerimizin Günlüğü).Yoshimi Narita(Vandel Buster Pancarı,I★CHU: İdolün Yarısında) dizi senaryolarını denetlemektedir,Shigemitsu Abe(öldürücü ısırıklar) karakter tasarımcısıdır,Takeshi Takadera(Yowamushi Pedalı,RIN-NE) ses yönetmenidir veHiroaki Tsutsumi(Dr.Taş,Balinaların Çocukları) müziği besteliyor.

Yedi Denizlerdır-diryayıncılıkİngilizce tam renkli manga ve hikayeyi anlatıyor:

Igarashi, çalışkan genç bir ofis hanımıdır. Takeda,senpaiiş yerinde onun üstünde, onu sürekli rahatsız ediyor - ve yine de kendini ona daha yakın buluyor. Igarashi iş, yaşam ve aşkı dengelemeye çalışırken her gün komik aksilikler ve romantik anlarla dolu. Hayatına bir web çizgi romanı olarak başlayan bu tam renkli manga, kesinlikleagretsukove Ofis!

Manta, mangayı 2017'de başlattı ve manga,çizgi romanaltında web sitesi komik Havuz web dergisi afişi. SerikazanmakTsugi Ni Kuru Manga Ödülleri'nin web manga bölümüIchijinshamanganın altıncı derlenmiş kitap cildini 25 Kasım'da yayınladı ve yedinci cildi 28 Nisan'da yayınlayacak. Serinin 1 milyon kopyası var.


Kaynaklar: My Senpai Is Annoying anime's İnternet sitesi , komik natalie