Nagato'nun Kayboluşu Yuki chan English Dub Haruhi Oyuncularını Yeniden Bir Araya Getiriyor

Nagato'nun Kayboluşu Yuki chan English Dub Haruhi Oyuncularını Yeniden Bir Araya Getiriyor

İlk yayındubCuma günü vizyona girecek bölüm

FUNimation Eğlence gönderildi İngilizce YayınıDublajiçin dökmekNagato Yuki-chan'ın KayboluşuPerşembe günü. Şu ana kadar açıklanan oyuncuların hepsi şu ana kadar geri dönüyor.Yakınlaştır! EğlenceDublajHaruhi Suzumiya'nın hüznü.

  • Michelle RuffNagato olarak
  • Crispin FreemanKyon olarak
  • Bridget HoffmanAsakura olarak
  • Wendee LeeHaruhi olarak
  • stephanie şehMikuru olarak
  • Kari WahlgrenolarakTsuruya

Christopher R. Şabatolarak hizmet edecekADRyapımcı veGüzel Klinkensakalbaş yazar olarak.

Dublaj olacakprömiyerCuma günü 14:10'da. EDT.The Disappearance of Nagato Yuki-chan, 3 Nisan'da Japonya'da gösterime girdi. Funimation, diziyi yayınlarken İngilizce altyazılı olarak yayınlıyor ve hikayeyi anlatıyor:

Uluslararası hit The Melancholy of Haruhi Suzumiya'nın yaratıcısından tanıdık yüzlerin yer aldığı yeni bir yan ürün geliyor! Alternatif bir evrende, utangaç ve beceriksiz Yuki Nagato, en iyi arkadaşı ve komşusu olan şımarık ve yılmaz Ryoko Asakura'nın yardımıyla aşık olduğu Kyon'a kur yapmaya çalışır. Üçlü birlikte lise edebiyat kulüplerini yok edilmekten ve abartılı sınıf arkadaşları Tsuruya ile arkadaşı ve kölesi Mikuru'nun rahatsız etmelerinden korur.

Nagato Yuki-chan'ın Orijinal Kayboluşu mangapuyo'nin resmi yan ürünüNagaru Tanigawa'sHaruhi suzumiya hafif Roman diziler.Yen Basın yayınlarKuzey Amerika'daki manga.

Kaynak: Fandom Gönderisi

Güncelleme: eğlence açıklığa kavuşturuldu Christopher R. Sabat'ın dizinin yapımcılığını üstlendiği veTodd Haberkornşu anda yönetmenlik yapıyor. Ancak Haberkorn 'programı sürdüremeyebilir' ve bu nedenle her bölümü yönetmeyebilir.