Nanaki Nanao'nun Fantezi Manga Helck Anime Alır

Nanaki Nanao'nun Fantezi Manga Helck Anime Alır

Bir sonraki iblis kralı ve amacından şüphe eden iblis olmak için yarışan insan savaşçının hikayesi

Manga yaratıcısıNanaki Nana yaptıPazartesi günü, Nanao'nun fantezi mangasının bir anime uyarlaması olduğunu duyurdu. kahretsin yeşil ışık yakılmıştır. İçerik oluşturucu, haberi kutlamak ve hayranlara teşekkür etmek için bir illüstrasyon çizdi:

Yaptık millet! pic.twitter.com/C6S39EYOQq

- Nanaki Nanao (@nanaki_nanao) 13 Şubat 2022

Manga, iblis kralın devrilmesinden sonra bir dünyada geçiyor. 'Dört Cennetsel İmparatorluk Hükümdarı'nın Vamirio'su, bir sonraki iblis kralını belirlemek için iblis alemindeki turnuvadan aceleyle sorumlu tutuldu. Hel adında bir insan savaşçının olduğunu öğrenir. ck bir şekilde turnuvada yarışıyor. selam ck diğer insanlardan nefret ettiğini söylüyor ama Vamirio ona inanamıyor...Nanao, The Manga ONE'da mangayı serileştirmeye başladı veUra Pazar2014 yılında hizmet vermiş ve 2017 yılında sonlandırmıştır.Şogakukanmangayı 12 cilt halinde yayınladı.

'Helck Festival' kampanyasının bir parçası olarak Manga ONE, manganın 30 bölümünü pazartesiden sonraki pazara ücretsiz olarak sunuyor. Kampanya aynı zamanda mangayı 12 Nisan'dan Mart 2023'e kadar her ay toplu gönderimle yeni bir baskıda yeniden yayınlıyor.

Güncelleme: Video oyunu haber servisi Famitsu'nun anime hakkındaki makalesinin manşeti listeler proje bir televizyon animesiydi, ancak animenin resmi web sitesi de dahil olmak üzere başka hiçbir haber sitesi animeyi televizyon için listelemedi.

Kaynaklar: Nanaki Nanao'nun Twitter'ı hesap , komik natalie