Naruto Franchise 3 Roman Daha Aldı

Naruto Franchise 3 Roman Daha Aldı

Jiraiya'nın 4 Ağustos'ta piyasaya sürülecek romanının başlangıç ​​hikayesi; Itachi, Sasuke'nin Shinden hikayeleri bu sonbaharda gönderilecek

için resmi web sitesiŞueisha' Jump J Books roman etiketi ilan edildi Perşembe günü Naruto franchise'ı almak üç roman daha. RomanNaruto: Dojunjo Ninden(Naruto: The Tale of the Utterly Purehearted Shinobi) Japonya'da 4 Ağustos'ta piyasaya sürülecek ve romanlaritachi shinden(The True Legend of Itachi) ve Sasuke Shinden (The True Legend of Sasuke) bu sonbaharda piyasaya çıkacak.

Masashi Kishimotoorijinalnaruto manga ilham vericiAkira HigashiyamaNaruto: Dojunjo Ninden romanı.yazdıilkialtı planlıNaruto sonsöz romanları, Kakashi Hiden ve anime filminin senaryosuNaruto Shippūden: Kan Hapishanesi.

Naruto: Dojunjō Ninden, Jiraiya'nın 'romanı' Icha Icha Paradise (Make-Out Paradise) karakterinin kökenini anlatacak. Gençlik romanının öyküsünde, iki kişi gerçek mutluluğun peşinde koşarken bir savaş alanına doğru hareket eder. Hikaye, birbirlerine karşı açık sözlü olmaya alışkın olmayan bir erkek ve bir kadın arasındaki sıra dışı ve naif bir savaşı anlatıyor.Naruto serisinde, Icha Icha Paradise, Jiraiya'nın Icha Icha erotik roman serisinin ilkidir. Jiraiya ayrıca Ağustos ayında çıkan romana benzer bir isimle başka bir roman daha yazdı - Dokonjō Ninden (Tamamen Cesur Shinobi'nin Hikayesi) - kahramanı Nar. Sende. Naruto serisinin baş karakteri Nar tatmakuzumaki, babasının Jiraiya'nın kitabını sevdiği için karakterin adını almıştır.

Itachi Shinden ve Sasuke Shinden, Naruto Shinden (Naruto True Legend) roman serisinin ilk iki bölümü olacak. Hikaye gerçeği gören gözleri olan, umudun ve umutsuzluğun eşiğinde yaşayan kardeşlere odaklanacak. Itachi'nin geçmişi ve Sasuke'nin geleceği netleşecek.

J Books web sitesi de meydana çıkarmak altıncı için Pazartesi günü kapak resmi ve son Naruto sonsöz romanı, Akatsuki Hiden.Shin Towadaadlı romanıNaruto: Akatsuki Hiden - Sakimidareru Aku no Hana(Naruto - The Akatsuki's Hidden Story: Evil Flowers in Full Bloom) 3 Temmuz'da Japonya'da piyasaya sürülecek.

240 sayfalık kitap 650 Yen'den (yaklaşık 5,30 ABD Doları) perakende satış yapacak. Beşinci roman, Gaara Hiden,sevk edildi4 Haziran'da Japonya'da.

J Books web sitesi, okuyucuları çeşitli romanların yer aldığı zaman noktasında bilgilendiren bir zaman çizelgesine ev sahipliği yapıyor. Akatsuki Hiden romanına kadar zaman çizelgesi güncellendi:


[Uyarı: Bu özetler Naruto manga ve anime hakkında spoiler içerir. Lütfen okumak için boşlukları işaretleyiniz.] nar uto - Kakashi Hiden: Hyōten hayırIkazuchi(Nar uto - Kakashi Hidden Legend: Lightning of the Frozen Sky), orijinal manganın sondan ikinci bölümünden birkaç ay sonra gerçekleşir ve bundan kısa bir süre sonra Sasuke köyden ayrılır. nar uto - Shikamaru Hiden: Yami no Shijima ni Ukabu Kumo (Nar uto - Shikamaru Gizli Efsanesi: Karanlığın Sessizliğinde Yüzen Bulut) veSon -Film Naruto-film ve roman uyarlaması bölümden iki yıl sonra gerçekleşir ve Nar uto - Sakura Hiden: Shiren, Haru Kaze ni Nosete (Nar uto - Sakura Hidden Legend - Feelings of Love, Riding on the Spring Wind) bu romanlardan birkaç ay sonra yer alacak. Sakura Hiden'den kısa bir süre sonra, Saklı Yaprak Köyü'nün shinobileri Nar için hediyeler arar. uto ve Hinata'nın Nar'daki düğünü uto - Konoha Hiden: Shūgen Biyori. Bundan kısa bir süre sonra çift evlenir.

Bu altı romanın öyküleri şöyledir:

Spoiler (okumak için aşağıdaki beyaz metni vurgulayın) [

 • nar uto - Kakashi Hiden: Hyōten no Ikazuchi, Altıncı Hogake olarak yeni konumuna rağmen melankolik olan Kakashi Hatake'nin etrafında döner. Ayrıca yeni barışçıl, düzenli ninja dünyasında bir olay meydana geldi.
 • Shikamaru Hiden'ın, Shikamaru ile 'en güçlü' arasında bir savaşa yer vereceği ima edildi. Genjutsu -kullanıcı.'
 • Akatsuki Hiden, 'Akatsuki'nin gerçeğini' ortaya çıkarmak için listelenmiştir ve Deidara, Kisame, Kakuzu ve Hidan'ın resimlerini içermektedir.
 • Gaara Hiden'ın bir aşk hikayesi olduğu ima ediliyor, Kazekage'nin pek iyi bilmediği bir şey.
 • Sakura Hiden'ın ön izlemesi, Sakura'nın duygularının sonucunun ortaya çıkacağını ima ediyor.
 • Konoha Hiden, Konoha'daki diğer ninjalara ve 'orijinal mangadan sonra' onlara ne olduğuna bakacak. Önizleme görüntüsü Shino'yu gösterir,Kibave Rock Lee.
   ]

   Medyasahip olmak lisanslı ilk üç sonsöz roman - Kakashi Hiden, Shikamaru Hiden ve Sakura Hiden - Kuzey Amerika'da İngilizce olarak yayınlanmak üzere.

   Kishimoto vardısöz konusuKasım ayında verdiği bir röportajda, Naruto serisinde yaza kadar yapacak başka işleri olacağını, bu yüzden bir sonraki Naruto dışı unvanını o zamana kadar ciddi olarak hazırlamaya başlamayacağını söyledi. Yeni bir film takip ediyor [Spoiler okumak için beyaz metni vurgulayın] Naruto ve Hinata'nın oğluborutove Sasuke ve Sakura'nın kızı Sarada olacakaçıkAğustos ayında ve 'yeni nesil'e odaklanan bir manga mini dizisibaşlatılanShueisha's dergisinin 22. ve 23. sayısındaŞönen atlamadergi.