Naruto Shippūden Anime Yeni 'Boyhood' Arc Hakkında Daha Fazla Bilgi Verdi

Naruto Shippūden Anime Yeni 'Boyhood' Arc Hakkında Daha Fazla Bilgi Verdi

Her bölümde 2 karakterin geçmişine odaklanmak için Arc

Bu yılki 47. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü yeni 'Shōnen Jidai-hen' (Boyhood Arc) hakkında daha fazla bilgi veriyor.Naruto Shippudenhangi anime serisiprömiyerianimenin 480. bölümüyle (veya orijinal dizinin bölüm sayısını eklerseniz 700. bölümüyle)naruto televizyon anime serisi) Perşembe günü.

Perşembe günkü bölüm Naruto ve Hinata'ya odaklandı. Sonraki bölümler şunlara odaklanacak:

  • 27 Ekim 481. Bölüm: Sasuke ve Sakura
  • 482. Bölüm 3 Kasım: Gaara ve Shikamaru
  • 10 Kasım 483. Bölüm: Jiraiya ve Kakashi

Her bölüm, karakterlerin çocukluklarına odaklanacak.Anlydır-dir performans serinin yeni açılış şarkısı 'Kara no Kokoro' yeni arc ile birlikte, grup iseAyumi Kurikamakibitiş tema şarkısını icra ediyorlar 'tabidaçino Uta' (Kalkış Şarkısı).

Anime kısa süre önce 29 Eylül'de Sasuke ve Naruto arasındaki 'son savaşı' içeren bölüm 476 ve 477 ile bir saatlik özel yayınlandı. 13 Ekim'de yayınlanan bölüm itibariyle anime, dizinin 699. bölümünü örtbas etti.Masashi Kishimoto700 bölümlük orijinal manga.

Bir televizyon animesiadaptasyonÜç Naruto Hiden/Shinden (Gizli Öykü/Gerçek Öykü) sonsöz öyküsünden bu kış prömiyer yapacak. Televizyon animesi uyarlanacakTakashi Yano'sNaruto: Shikamaru'nun Hikayesi,Sho Hinata'sNaruto: Konoha Hiden - Shūgen Biyorive Shin Towasa'nınNaruto: Sasuke'nin Hikayesi- Gündoğumu romanları.