Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 Game'in Team Awakening Özelliği Açıklandı

Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 Game'in Team Awakening Özelliği Açıklandı

Avrupa ve Kuzey Amerika'da sonbaharda piyasaya sürülmesi planlanan PS4/Xbox One/PC oyunu

Bu yılki 34. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi yeni 'Takım Uyanışı' özelliğini ortaya çıkaracak.Bandai Namco EğlenceyaklaşanNaruto Shippuden: Cumartesi günü Ultimate Ninja Storm 4 (Naruto Shippūden Narutimate Storm 4) oyunu.

Oyun, oyuncuların aynı anda tüm takımlarında Uyanış'ı tetiklemelerine izin verecek. Dergi N gösteriyor aruto'nun Kurama formu, Susanoo ile Sasuke etkinleştirildi ve Byakugo ile Sakura serbest bırakıldı ve aynı anda birlikte savaştıklarını gösterdi. Dergi, oyuncuların Fırtına Göstergesini doldurarak Takım Uyanışlarına ulaşabileceklerini belirtiyor.

Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 olacaközellikseri tarihindeki en fazla dövüşçü sayısı. Bu listede şu karakterler var:kavgaHashirama ve Madara arasında ve ayrıcaSon -Film Naruto-. Oyun ayrıca Shinobi Dünya Savaşı'nı yeniden canlandıracak.Oyunu ilk çıkışında Japonya'da satın alanlar (veya oyunu Amerika ve Avrupa'da ön sipariş verenler)borutove Sarada - yıldızlarıBoruto -Film Naruto-- oynanabilir karakterler olarak. İlk sürümde ayrıca Kakashi için The Sixth Hokage kostümü ve Sakura ve Hinata için The Last -Naruto the Movie- kostümleri yer alacak.

Bandai Namco Entertainment olacakserbest bırakmakoyun içinOyun istasyonu4, Xbox One ve PC (aracılığıylaBuhar) bu sonbaharda Batı'da. Japon sürümü de olacakgemibu sonbahar, ancak bu bölge için herhangi bir PC veya Xbox One sürümü onaylanmadı.