Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 İngilizce Dublajlı Özellikler Fragman Yayınlandı

Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 İngilizce Dublajlı Özellikler Fragman Yayınlandı

Dövüş oyunu, Şubat ayında PS4, Xbox One ve PC'de yayınlanmadan önce ücretsiz demo alıyor

Bandai Namco EğlenceAmerica, İngilizce dublajlı bir versiyonunu yayınlamaya başladı.beşincigelecek için tanıtım videosuNaruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Salı günü dövüş oyunu. Bandai Namco Entertainment Europe daha önceakışfragmanın İngilizce altyazılı versiyonu.

Video, oyunun hikaye modunun yanı sıra değişim lideri sistemi, bağlantılı uyanışlar, kostüm hasarı, temel efektler ve kombinasyon gizli teknikleri gibi yeni oyun özelliklerinin ön izlemesini yapıyor. Ek olarak, video oyunun macera modunu, çevrimiçi 'ağ savaşı' işlevini ve karakter özelleştirmesini önizliyor.

Video, ücretsiz indirilebilir bir demonun yakında kullanıma sunulacağını ortaya koyuyor.Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 olacaközellikseri tarihindeki en fazla dövüşçü sayısı. Bu liste şuradaki karakterleri içeriyor:kavgaHashirama ve Madara arasında ve ayrıcaSon -Film Naruto-. Oyun ayrıca Shinobi Dünya Savaşı'nı yeniden canlandıracak.

oyunun macerasımodoyuncuların Konoha ve Suna köylerini özgürce keşfetmelerine ve görevleri gerçekleştirmelerine izin verecek. Toplantı karakterleri olayları tetikleyecek ve mod, diğer karakterlerle birden fazla konuşma sahnesi içerecek. Oyunun çevrimiçi modu, oyuncuların birbirleriyle eşleşmesine izin verecek ve ayrıca her oyuncunun katılabileceği sınırlı süreli etkinliklere sahip olacak.

Oyunu ilk çıkışında Japonya'da satın alanlar (veya oyunu Amerika ve Avrupa'da ön sipariş verenler),almak borutove Sarada — yıldızlarıBoruto -Film Naruto-- oynanabilir karakterler olarak. İlk sürüm ayrıca Nar'ı da içerecek uto, Sasuke, Sakura ve Hinata, The Last -Naruto the Movie-'de göründükleri gibi oynanabilir olarakkarakterler, ayrıca Kakashi için bir kostüm.

Bandai Namco Entertainment oyunu Japonya'da 4 Şubat'ta, Avrupa'da 5 Şubat'ta ve Kuzey Amerika'da 9 Şubat'ta piyasaya sürüyor.Oyun istasyonu4, Batı'dayken PS4, Xbox One ve PC'de satışa sunulacak.

Bandai Namco OyunlarıAvrupa, 17 cm'lik bir sanat kitabı ile PS4 ve Xbox One sürümlerinin koleksiyoncu sürümünü sunacaknarutofigür, koleksiyoncu kutusu, metal plaka ve 'FuturePack'.