Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Oyunu On Kuyruk Ekliyor

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 4 Oyunu On Kuyruk Ekliyor

Team 7, 2015 PS4/Xbox One/PC oyununda efsanevi canavara karşı savaşıyor

Bu yılki 16. sayısıŞueisha'sHaftalık Shonen Atlayışıdergisi Pazartesi günü Jūbi (Ten-Tails) karakterinin dövüş oyununda görüneceğini duyurdu.Naruto ShippudenNihai Ninja Fırtınası 4 (Naruto Shippūden Narutimate Storm 4). 7. Takımdan Naruto, Sasuke ve Sakura, dev efsanevi yaratığa karşı savaşmak ve dünyalarını korumak için oyunda birleşecekler.

Oyunun hikaye modunda Ten-Tails görünecek. Oyuncular, yeteneklerini kullanmak ve yaratığı yenmek için Team 7 ninja üçlüsünü birlikte kontrol edebilecekler.

Bandai Namco Oyunlarıniyetgemigeliştirici tarafından en son oyunSiberBağlantı2içinOyun istasyonuBu yıl Japonya'da 4. şirketserbest bırakmakPlayStation 4, Xbox One ve PC için oyun (aracılığıylaBuhar) batıda.Naruto Shippuden Naruto Fırtına 4 niyetözellikseri tarihindeki en fazla dövüşçü sayısı. Bu listede şu karakterler var:kavgaHashirama ve Madara arasında ve ayrıcaSon -Film Naruto-. Oyun ayrıca Shinobi Dünya Savaşı'nı yeniden canlandıracak.

Shueisha'nın Haftalık Shonen Jump dergisi, oyunun Narutimate Storm (Ultimate Ninja Storm) serisinin son versiyonu olduğunu ve dövüş oyunu serisinin 'bir sonraki aşamaya geçtiğini' söylüyor.