Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Oyununun İngilizce Tanıtım Videosu Önizlemeleri Kana Boon Song (Güncellendi)

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 Oyununun İngilizce Tanıtım Videosu Önizlemeleri Kana Boon Song (Güncellendi)

Avrupa ön sipariş bonusları, bu sonbaharda oyun gönderimi için ayrıntılı koleksiyoncu sürümü

Bandai Namco EğlenceAvrupa başladı yayın Akışı için Perşembe günü İngilizce altyazılı Japan Expo fragmanıNaruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4 (Naruto Shippūden Narutimate Storm 4) oyunu. Video önizlemeleriKANA-BOON'Açılış şarkısı'Sarmal' ve oyunda oynanabilir bir karakter olacak olan ilk çakra kullanıcısı olan Kaguya Ōtsutsuki'yi önizliyor.

Video ayrıca Avrupa sürümü için ön sipariş bonuslarını da ortaya koyuyor. Oyunu ön sipariş verenler kazanacakborutove Sarada oynanabilir karakterler ve Kakashi için bir karakter görünümüSon -Film Naruto-. Ayrıca oyunu ön sipariş verenler Nar'a erken erişim elde edecekler. Oynanabilir karakterler olarak The Last -Naruto the Movie-'den uto ve Sasuke artı iki karakter için bir kombinasyon gizli tekniği ve ayrıca The Last -Naruto the Movie- kostümleriyle Sakura ve Hinata için karakter görünümleri.Oyunun Avrupa versiyonu da Nar içeren bir koleksiyoncu sürümü alacak. The Last -Naruto the Movie-'den uto heykelcik, özel bir illüstrasyonlu metal bir plaka, bir 'Gelecek Paketi', bir 'Fırtına Anıları' sanat kitabı ve bir koleksiyoncu kutusu.

Rock grubu KANA-BOONyazdı'Spiral' özellikle oyunun açılış teması olacak. Grup zatenkatkıda bulunantema şarkılar Naruto Shippūden televizyon animesine veBoruto -Film Naruto-.

Naruto Shippūden Narutimate Storm 4 olacaközellikseri tarihindeki en fazla dövüşçü sayısı. Bu listede şu karakterler var:kavgaHashirama ve Madara'nın yanı sıra The Last -Naruto the Movie- karakterleri arasında. Oyun ayrıca Shinobi Dünya Savaşı'nı yeniden canlandıracak.

Oyunu ilk çıkışında Japonya'da satın alanlar, oynanabilir karakterler olarak Boruto -Naruto the Movie-'nin yıldızları olan Boruto ve Sarada'yı alacaklar. İlk sürümde ayrıca Kakashi için The Sixth Hokage kostümü ve Sakura ve Hinata için The Last -Naruto the Movie- kostümleri yer alacak.

Bandai Namco Entertainment olacakserbest bırakmakoyun içinOyun istasyonu4, Xbox One ve PC (aracılığıylaBuhar) bu sonbaharda Batı'da. Japon sürümü de olacakgemibu sonbahar, ancak bu bölge için herhangi bir PC veya Xbox One sürümü onaylanmadı.

Güncelleme: Bandai Namco Eğlence Amerika gönderildi Perşembe günü aynı fragman, Amerika'nın Avrupa ile aynı ön sipariş bonuslarını alacağını doğruladı. Ancak Amerikan videosu bir koleksiyoncu baskısından bahsetmiyor.