Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 Savaş Videosu Hinata, Sakura vs. Naruto, Sasuke Özellikleri

Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 Savaş Videosu Hinata, Sakura vs. Naruto, Sasuke Özellikleri

PS4/Xbox One/PC Şubat ayı başlarında gönderilecek

Bandai Namco Eğlencegelecek için bir savaş videosu yayınlamaya başladı Naruto Shippuden: Nihai Ninja Fırtınası 4 ( Naruto Shippuden Naruto Fırtına 4 )Oyun istasyonu4, Xbox One ve Salı günü PC oyunu. Videoda Sakura ve Hinata Nar'la dövüşüyor uto ve Sasuke, hepsi göründüğü gibi tasvir edildiSon -Film Naruto-anime filmi.

Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 olacaközellikseri tarihindeki en fazla dövüşçü sayısı. Bu listede şu karakterler var:kavgaHashirama ve Madara'nın yanı sıra The Last -Naruto the Movie- karakterleri arasında. Oyun ayrıca Shinobi Dünya Savaşı'nı yeniden canlandıracak.

oyunun macerasımodoyuncuların Konoha ve Suna köylerini özgürce keşfetmelerine ve görevleri gerçekleştirmelerine izin verecek. Toplantı karakterleri olayları tetikleyecek ve mod, diğer karakterlerle birden fazla konuşma sahnesi içerecek. Oyunun çevrimiçi modu, oyuncuların birbirleriyle eşleşmesine izin verecek ve ayrıca her oyuncunun katılabileceği sınırlı süreli etkinliklere sahip olacak.Oyunu ilk çıkışında Japonya'da satın alanlar (veya oyunu Amerika ve Avrupa'da ön sipariş verenler),almak borutove Sarada - yıldızlarıBoruto -Film Naruto-- oynanabilir karakterler olarak. İlk sürüm ayrıca Nar'ı da içerecek uto, Sasuke, Sakura ve Hinata, The Last -Naruto the Movie-'de göründükleri gibi oynanabilir olarakkarakterler, ayrıca Kakashi için bir kostüm.

Bandai Namco Entertainment oyunu Japonya'da 4 Şubat'ta, Avrupa'da 5 Şubat'ta ve Kuzey Amerika'da 9 Şubat'ta piyasaya sürecek. Bir ve PC.

Bandai Namco OyunlarıAvrupa, sanat kitabı, 17 cm Na ile PS4 ve Xbox One sürümlerinin bir koleksiyoncu sürümünü sunacak ruto figürü, koleksiyoncu kutusu, metal plaka ve 'FuturePack'.