Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4'ün Açılış Videosu Yayınlandı

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4'ün Açılış Videosu Yayınlandı

Oyun Şubat ayının başlarında PS4, Xbox One ve PC'de çıkış yapacak

Namco Bandai Eğlencesiiçin açılış tanıtım animasyonunu yayınladıNaruto Shippuden: Pazartesi günü birden fazla bölgede Ultimate Ninja Storm 4 oyunu.

Naruto Shippūden: Ultimate Ninja Storm 4 olacaközellikseri tarihindeki en fazla dövüşçü sayısı. Bu listede şu karakterler var:kavgaHashirama ve Madara arasında ve ayrıcaSon -Film Naruto-. Oyun ayrıca Shinobi Dünya Savaşı'nı yeniden canlandıracak.

oyunun macerasımodoyuncuların Konoha ve Suna köylerini özgürce keşfetmelerine ve görevleri gerçekleştirmelerine izin verecek. Toplantı karakterleri olayları tetikleyecek ve mod, diğer karakterlerle birden fazla konuşma sahnesi içerecek. Oyunun çevrimiçi modu, oyuncuların birbirleriyle eşleşmesine izin verecek ve ayrıca her oyuncunun katılabileceği sınırlı süreli etkinliklere sahip olacak.Oyunu ilk çıkışında Japonya'da satın alanlar (veya oyunu Amerika ve Avrupa'da ön sipariş verenler),almak borutove Sarada - yıldızlarıBoruto -Film Naruto-- oynanabilir karakterler olarak. Boruto ve Sarada'ya ek olarak, ilk sürüm Nar'ı da içerecek. uto, Sasuke, Sakura ve Hinata, The Last -Naruto the Movie-'de göründükleri gibi ve farklı birversiyonnın-ninnarutove Sasuke, Boruto -Naruto the Movie-'de oynanabilir olarak göründükleri gibikarakterler, ayrıca Kakashi için bir kostüm. Sound Four gibi diğer karakterler mevcut DLC paketleri aracılığıyla.

Bandai Namco Eğlenceoyunu Japonya'da 4 Şubat'ta, Avrupa'da 5 Şubat'ta ve Kuzey Amerika'da 9 Şubat'ta piyasaya sürüyor.Oyun istasyonu4, Batı'dayken PS4, Xbox One ve PC'de satışa sunulacak.

Bandai Namco Entertainment Europe, bir sanat kitabı, 17 cm Na ile PS4 ve Xbox One sürümlerinin bir koleksiyoncu sürümünü sunacak ruto figürü, bir koleksiyoncu kutusu, bir metal plaka ve bir 'FuturePack'.