Naruto UNS Revolution'ın İkinci Mizukage Videosu Yayınlandı

Naruto UNS Revolution'ın İkinci Mizukage Videosu Yayınlandı

Dört 'Kage' içeren PS3/360 dövüş oyunu bu yıl gönderilecek

Avrupa şubesiNamco Bandai Oyunlarıiçin İkinci Mizukage fragmanını yayınlamaya başladı.Naruto ShippudenNihai Ninja Fırtına Devrimi (Narutimate Fırtına Devrimi)Oyun istasyonuCuma günü 3 ve Xbox 360 oyunu.narutove videodaki İkinci Mizukage düellosu.

Taraftarlar, İkinci Mizukage'nin oyunda yer alması için oy kullandı. Dört 'Kage' olacak oynanabilir bu sefer: İkinci Tsuchikage, İkinci Mizukage, Dördüncü Kazekage ve Üçüncü Raikage. Namco Bandai Games Europe, İkinci Mizukage'ı anlatıyor:

Kirigakure'nin lideri ve Hozuki klanının bir üyesi, genellikle mutlu ve uyumlu bir kişiliğe sahiptir, ancak sakalına gülmeseniz iyi olur! Vücudunu suya çevirebilir ve hatta parmaklarıyla çok yoğun sudan yüksek hızlı topları vurabilir. İkinci Tsuçikage onun bir numaralı düşmanı!

Dövüş oyunu olacakDahil etmektarafından canlandırılan toplam 50 dakikalık yepyeni anime görüntüleriStüdyo Pierrot. Oyun, oyuncuların güçleri daha güçlü teknikler oluşturmak için birleştirmelerine olanak tanıyan Combination Ultimate Jutsu saldırıları da dahil olmak üzere yeni oyun mekaniğine sahip olacak. oyun da olurözellikHem Naruto hem de Naruto Shippūden animesinden 100'den fazla oynanabilir karakter.mekanik-Naruto, orijinal yaratıcının yeni karakterlerinden biridir.Masashi Kishimotokişisel olaraktasarlamakyeni oyun için.SiberBağlantı2Dövüş oyununu yeniden geliştiriyor ve Namco Bandai Games şimdidenilan edildiOyunun 2014 yılında Kuzey Amerika ve Avrupa'da satışa çıkacağını söyledi. gemi Japonya'da bu yıl.