Naruto Yaratıcısı Devam Filmi Sorulduğunda: 'Lütfen Şimdi Dinlenmeme İzin Verin'

Naruto Yaratıcısı Devam Filmi Sorulduğunda: 'Lütfen Şimdi Dinlenmeme İzin Verin'

Oğlu zaten onun kadar büyük olmasına rağmen sonunda 'balayı'na gitti.boruto

naruto manga yaratıcıMasashi Kishimotove oyuncu kadrosuBoruto -Film Naruto-Salı günü filmin ön gösterimine katıldı. Etkinlik sırasında Kishimoto, 15 yıl sonra mangayı bitirmekten ve ardından filme yoğun bir şekilde dahil olmaktan bahsetti, 'Manga serisini bitirdiğimde nihayet dinlenebileceğimi düşünmüştüm ama dinlenemedim….'

O ekledi, 'Bu süre zarfında sonunda işime devam ettim.balayı. Oğlum büyümüş olsa da [kahraman Naruto'nun oğlu] boruto.' Kishimoto on yıldan fazla bir süre önce evlenmişti.

Bor ne zaman uto seslendirme sanatçısıYuko Sanpei'filmlerin devamını görmek istediğini' söyledi. alaycı bir gülümsemeyle cevap verdi, 'Yapamam. Lütfen şimdi dinlenmeme izin verin.' Boruto filminin 'mükemmel' olduğunu söyledi. Sadece kendim için konuşuyorum, ama son derece memnunum.'Etkinlikte yer alanlar (yukarıdaki fotoğrafta soldan sağa):

(üst sıra, karakter çizimlerinin altında veya üstünde)

 • Kensho OnoShikadai Nara olarak
 • Noriaki SugiyamaSasuke Uchiha olarak 
 • Kokoro KikuchiSarada Uchiha olarak
 • Yuko Sanpei Boruto olarakuzumaki
 • Junko TakeuchiNaruto Uzumaki olarak
 • Daisuke NamıkawaMomoshiki olarak

(alt satır)

 • KANA-BOONbasçı Yuma Meshida
 • KANA-BOON vokalisti ve gitaristiMaguro Taniguchi
 • Masashi Kishimoto
 • KANA-BOON gitaristi Hayato Koga
 • KANA-BOON davulcusu Takahiro Koizumi

Rock grubu KANA-BOON, etkinlikte canlı performans sergiledi. katkı tema şarkısı olarak onların 'Diver' şarkısı.

Şueisha'sHaftalık Shonen Atlayışı tarif eder yeni filmin hikayesi şöyle ( Not: Aşağıdaki özet, mangayı okumayı bitirmemiş olanlar için spoiler içermektedir. ):

Boruto, yedinci Hokage Naru'nun oğludur. babasını tamamen reddeden kişiye. Bunun arkasında, Na'yı aşmak isteme duygusu vardır. Bir kahraman olarak saygı duyulan ruto. Sonunda babasının arkadaşı Sasuke ile tanışır ve onun çırağı olmak ister!? Masashi'nin yazdığı yeni neslin hikayesinin perdesi açılıyor Kişimoto!

Weekly Shonen Jump ayrıca filmde yeni nesil ile Chunin Sınavlarının yer alacağını da açıkladı. Boruto'nun üç kişilik ekibi, yeni 'InoShikaChō' ve diğer köylerden Genin katılacak.

Masashi Kishimotokrediorijinal hikaye, senaryo ve karakter tasarımları ile filmin baş yapım süpervizörüyle birlikte.Hiroyuki Yamashita(Naruto Shippudenbölüm yönetmeni,Ninja Yolu: Film Narutoanimasyon yönetmeni) filmi yönetiyor veUkyo Kodachi(Kaos Ejderhası,Neppu Kairiku Bushi Yolu) senaryo üzerinde Kishimoto ile işbirliği yapıyor.

7 Ağustos'ta Japonya'da vizyona girecek olan filmin biletleri 27 Haziran'da satışa çıktı. Tiyatroseverler, Masashi Kishimoto'nun özel hediye olarak tasarladığı iki hayrandan birini seçebilecekler. 'Uzumaki Versiyonu' Nar özelliğine sahip olacak uto ve Boruto ve 'Uchiha Version' Sasuke ve Sarada'yı içerecek. Fanlar 100.000 adet ile sınırlıdır.

olanlar izlemek Boruto -Naruto the Movie- Ağustos ayında Japonya genelinde sinemalarda olacak.almakResmi bir kitabın 2 milyon kopyası - biri orijinal manga yaratıcısı Masashi Kishimoto'nun yepyeni tek seferlik mangasını içeriyor. Naruto Hiden Zai no Sho Resmi Film Kitabının başlığı, kitabın Naruto: Resmi Karakter Veri Kitabı serisinin bir yan ürünü olduğunu gösterir.

Kitap, Kishimoto'nun bizzat çizdiği manga kısa 'Naruto ga Hokage ni Natta Hi' (Naruto Became the Hokage) adlı kısa mangayı piyasaya sürecek. Hikaye bölümü, ana Naruto mangasının orijinal koşusunda görünmedi. Kitap ayrıca ana manga serisinin 700. ve son bölümünü tam renkli olarak içerecek.

Medyasahip olmaklisanslıbir Kuzey Amerika serbest bırakılması için film. Film, 10 Ekim'den itibaren 80'den fazla şehirde gösterilecek.

Kaynak: Mainichi Shimbun's Eski Web