Natsuki Takaya, Fruit Basket'i Başka Bir Devam Filmi Web Manga Başlattı (Güncellendi)

Natsuki Takaya, Fruit Basket'i Başka Bir Devam Filmi Web Manga Başlattı (Güncellendi)

Mezun olduktan sonra Tohru'nun lisesinde yeni dizi gerçekleşir.

Meyve sepetimanga yaratıcısıNatsuki TakayabaşlatacakMeyve Sepeti Başkaücretsiz devam mangası 'HanaLaLa çevrimiçi' İnternet sitesi 4 Eylül'de Manga, Tohru liseden mezun olduktan sonra geçecek ve liseye yeni giren Sawa adında bir kızı konu alacak.Hakusenşasitede her Cuma yeni bölümler yayınlayacak.

Hakusensha ayrıca yeni dizi için bir reklam yayınlıyor.Ayrıca 4 Eylül'de Hakusensha, orijinal manganın bir koleksiyoncu baskısının ilk iki cildini yayınlayacak. Yeni baskının toplam 12 cildi olacak ve Takaya yeni baskı için yeni kapak resimleri çiziyor (aşağıdaki galeriye bakın). Yeni ciltlerin kırpma boyutu B6 olacak ve yeni baskılar manganın orijinal dergi serileştirmesinden renkli kapak sayfalarını içerecek. Hakusensha, koleksiyoncu baskısında aylık olarak yeni ciltler yayınlayacak. Hakusensha şu anda yeni baskı için bir reklam yayınlıyor.

animasyonAyrıca 2 Eylül'de ilk bölümle başlayan televizyon anime uyarlamasını yeniden yayınlamaya başlayacak ve ikinci bölüm 27 Eylül'de yayınlanacak ve gelecek bölümler Pazar günleri 19:00'da yayınlanacak.

Takaya, orijinal olarak Hakusensha's'da Fruits Basket'i seri hale getirdi.Hana'dan Yume'ye1998-2006 dergisi. Manganın basılmış 18.5 milyondan fazla kopyası var.Tokyopop yayınlananKuzey Amerika'da 2004'te başlayan 23 ciltlik seri.

MüdürAkitaro DaichiveStüdyo DEEN uyarlanmış2001 yapımı bir televizyon anime serisinin hikayesieğlencebaşlamakserbest bırakmakErtesi yıl Kuzey Amerika'da. Takaya'dan sonraBitti2006 yılında Meyve Sepeti, oçizdiHoshi wa Utau (Bir şarkı söyler gibi parıldayan yıldızlar) 2007-2011 arası.

Takaya o zamanbaşlatılan Liselotte'dan Majo no Mori'yeMayıs 2011'de Hakusensha'nın Hana to Yume dergisinde, ancak TakayakoyManga, bir hastalıktan kurtulmak için Aralık 2013'te uzun bir ara verdi. Hakusensha, bu manganın beşinci derlenmiş cildini Kasım 2013'te yayınladı.

Güncelleme: Hakusensha, her Cuma günü Fruits Basket Another'ın yeni bölümlerini çevrimiçi olarak yayınlayacak. Ek olarak, Takaya gönderildi Cuma günü blogunda Fruits Basket Another'ın sadece 2-3 cilt uzunluğunda olması planlandığını açıklayan bir giriş. Takaya, devam mangasının koleksiyoncu baskısının çıkışını anmak için tasarlandığını söyledi. Takuya, orijinalini hiç okumamış olanların devamını okuyabileceğini, mangayı okuyanların ise yeni seriden çok güleceğini sözlerine ekledi.

Takaya, ana oyuncu kadrosunun (Tohru, Yuki ve Kyo) yeni dizide yer almayacağını, ancak konuşmada bahsedilebilir olduklarını da sözlerine ekledi.

Son olarak Takuya, Liselotte to Majo no Mori'ye devam etmek için henüz bir planı olmadığını söyledi. Çalışmalarına yavaş yavaş devam etmek için çok çalışacağını söyledi ve hayranlarına sürekli destekleri için teşekkür etti.

furuba-2
furuba-1 furuba-2

Resimler © Natsuki Takaya / Hakusensha

Kaynaklar: komik natalie , orikon