Neko Atsume: Kitty Collector Game App 2017'de Canlı Aksiyon Filmi Aldı

Neko Atsume: Kitty Collector Game App 2017'de Canlı Aksiyon Filmi Aldı

Denşa Otoko'sAtsushi Itouyeni evinde kediyle arkadaş olan romancıyı oynuyor

AMG EğlenceSalı günü canlı aksiyon filmini yayınlayacağını duyurdu Neko Atsume hayır Ie (Neko Atsume'nin Evi) gelecek yıl. Film, Hit-Point'in popüler akıllı telefon uygulamasına dayanıyor Neko Atsume: Kedi Koleksiyoncusu .

Film, gençken yeni bir yazar ödülü kazanan ve en çok satan yazar olan bir romancı olan Sakumoto'yu takip ediyor. Ancak son zamanlarda yazar blokajı ile uğraşmaktadır. Yeni bir sayfa açmak için sakin ve yeni bir eve taşınır, ancak yine de morali bozuktur. Bir gün aklının ucundan geçtiğinde, bir kedinin belirdiği bahçeye bakar.

Sakumoto kediyle konuşmaya çalışsa da kedi uzaklaşır ve Sakumoto tekrar kötümser. O akşam bahçenin bir köşesine kuru kedi maması koyar. Ertesi sabah, yemek gitti ve aniden Sakumoto'nun ilgisini çekti.Atsushi Itou(canlı aksiyonDenşa OtokoTelevizyon dizileri, Uçan Renkler/Birigal ) filmde rol alıyor veMasatoshi Kurakata( Demiryolları Ai veya Tsutaerarenai Otona-tachie, Game Center CX the Movie 1986 Mighty Bomb Jack ) yönetiyor. Yūji Nagamori senaryoyu planladı ve yazdı ve Mediand yapımcılığını üstleniyor.

Oyun, Ekim 2014'te piyasaya sürülmesinden bu yana dünya çapında 19 milyondan fazla indirildi.

Kaynak: 4Oyuncular aracılığıyla 0takomu