Nelvana, Beyblade Zero G'yi Beyblade: Shogun Steel Olarak Yayınlayacak

Nelvana, Beyblade Zero G'yi Beyblade: Shogun Steel Olarak Yayınlayacak

2. sezonBeyWheelzayrıca planlanmış

Nelvanyaklaşmakta olan Kuzey Amerika sürümü için ayrıntıları yayınladıMetal Dövüş Beyblade Zero-GtopaçanimeMIPCOM 2012'de bildiri . (Not: Bağlantı, Nelvana'nın PDF raporuna doğrudan indirme bağlantısıdır.) Raporda Nelvana, Metal Fight Beyblade Zero-G'yi Beyblade: Shogun Steel başlığı altında 26 yarım saatlik bölüm halinde yayınlayacağını doğruladı. Metal Fight Beyblade Zero-G televizyon anime dizisiprömiyeri yapıldıNisan ayında Japonya'da ve 9 Aralık'ta dizinin 36. bölümü yayınlandı. Her bölüm yaklaşık 15 dakika uzunluğunda.

Raporda ayrıca yeni dizinin Kanada'da yayınlanacağı belirtildi.YTV, Amerika Birleşik Devletleri'ndeÇizgi film yayın ağı, İngiltere ve Almanya'daNickelodeon, ve Fransa'daAltın.

Nelvana hikayeyi şöyle anlatıyor:WBBA, son 7 yıl içinde çevreyi yeniden inşa etmek için yorulmadan çalıştı.Beybladeyeni bir Bey sistemi tanıtarak ve yeni nesil Blader'ları eğiterek dünyaya. Yeni kahramanımız Zyro Kurogane, tıpkı Gingka gibi olmayı ve Dünyanın En İyi Blader'ı olmayı hedefliyor; Yeni arkadaşlarının yardımıyla sıkı antrenman yapar, güç kazanır ve yol boyunca çığır açan yeni savaş teknikleri öğrenir. Bilmeden, WBBA'yı ele geçirmek için entrikalarla iş başında olan gizemli ve uğursuz güçler var! Stratejik yeni kombinasyonların DAHA güçlü YENİ Beyler yarattığı benzeri görülmemiş bir etkinlikte arkadaşlar birbirleriyle savaşacak ve karanlık güçler gölgelerden çıkacak!

Rapor ayrıca dizinin 13 bölümlük ikinci sezonunu da doğruluyor.BeyWheelz kopup fırlamakdiziler. BeyWheelz, kahramanımız Sho'nun BeyWheelz Dünya Turnuvası şampiyonu olduğu fütüristik Destection şehrinde geçen ayrı bir hikayedir! Bu barışçıl şehir, dostlar ve müttefikler arasındaki heyecan verici ve zorlu savaşlara ev sahipliği yapıyor, ta ki aniden şehir Dominators adlı kötü bir BeyWheelz ordusu tarafından saldırıya uğrayana kadar.' Spin-off, Beyblade'in Kuzey Amerika versiyonu için özel olarak yaratıldı.

NelvanuyarlanmışMetal Fight Beyblade anime olarakBeyblade: Metal FüzyonKuzey Amerika'da2010, ve daha sonrapiyasaya sürülmüşadı altında ikinci Metal Fight Beyblade animesiBeyblade: Metal Ustaları.Metal Dövüş Beyblade 4DAltıncı Beyblade anime serisi,havalandırmaNisan ayından bu yana Japonya'da ve Nelvanateklifyurtdışında Beyblade: Metal Fury başlığı altında.

Rapor ayrıcabahsederyerelleştirme durumununPabu ve Mojilerokul öncesi anime serisi şu anda 'geliştirme aşamasında'.

[Aracılığıyla Bionix'i özledim ]