Netflix'in Canlı Aksiyon Kovboy Bebop Gösterisi Fragmanı

Netflix'in Canlı Aksiyon Kovboy Bebop Gösterisi Fragmanı

Dizi 19 Kasım'da başlıyor

Netflixcanlı aksiyon için Salı günü bir fragman yayınlamaya başladıadaptasyonnın-ningündoğumu'sKovboyanime. Terri Schwartz, canlı yayın etkinliğinin fragmanını sundu.


Netflix ayrıca dizi için yeni anahtar görselleri ve fotoğrafları da ortaya çıkardı.cowboybeb__unit_02745rc cowboybeb__unit_03759rc cowboybeb__unit_04533rc3 cowboybeb__unit_06549rc cowboybeb__unit_07066rc cowboybeb__unit_08293rc cowboybeb__unit_20367rc cowboybeb_unit_06047rc3 cowboybeb_unit_06481rc2
cowboybeb__unit_01094rc cowboybeb__unit_02745rc cowboybeb__unit_03759rc cowboybeb__unit_04533rc3 cowboybeb__unit_06549rc
cowboybeb__unit_07066rc cowboybeb__unit_08293rc cowboybeb__unit_20367rc cowboybeb_unit_06047rc3 cowboybeb_unit_06481rc2

Canlı aksiyon dizisi 19 Kasım'da prömiyer yapacak. Dizi 10 bölümden oluşacak.

Netflix, Cowboy Bebop serisini şöyle anlatıyor:

COWBOY BEBOP, hepsi geçmişten kaçmaya çalışan üç ödül avcısı, yani 'kovboylar' hakkında aksiyon dolu bir Western filmidir. Ölümcül oldukları kadar farklı olan Spike Spiegel (John Cho), Jet Siyahı (Mustafa Şakir) ve Faye Valentine (Daniella Pineda) güneş sisteminin en tehlikeli suçlularını doğru fiyata avlamaya hazır, huysuz, sinsi bir ekip oluşturun. Ancak, geçmişleri nihayet onları yakalamadan önce, bu kadar çok itiş kakıştan kurtulmanın yollarını ancak tekmeleyebilirler.

Dizide Spike rolünde John Cho, Jet rolünde Mustafa Şakir, Faye rolünde Daniella Pineda yer alıyor.Alex HasselKısır olarak veelena satenJulia olarak.

Oyuncular ayrıca şunları içerir:

  • Geoff StultsJet'in eski ortağı Chalmers olarak
  • tamara tuniAna, Marslı kulüp sahibi olarak
  • Mason Alexander ParkıGren, Ana'nın sağ kolu olarak
  • Rachel EviMao, Beyaz Kaplanlar Capo olarak
  • Ann TruongVicious'ın ikizlerinden biri olan Shin olarak
  • Hoa XuandeLin, Vicious' ikizlerinden biri olarak

Japonlardubniyet Dahil etmek orijinal anime kadrosundan geri dönen seslendirme sanatçıları, örneğinKoichi YamaderaSpike Spiegel olarak veMegumi HayashibaraFaye Valentine olarak.Taiten Kusunokigeç yerini alacakUnshō IshizukaJet Black'in sesi olarak.

Yoko Kanno(Cowboy Bebop anime'nin bestecisi) live-action serisini besteliyor. Live-action açılış jeneriği, Kanno'nun 'Tank!'ını geri getiriyor. orijinal anime versiyonundan şarkı.

Dizi, Netflix ile ortak yapımdır.Yarın Stüdyoları, Netflix fiziksel prodüksiyonu ele alıyor. Tomorrow Studios, yapımcılar arasında bir ortaklıktır.Marty Adelstein(Prison Break, Teen Wolf, canlı aksiyon yapımcısıBir parça proje) ve ITV Stüdyoları.Shinichiro Watanabe, orijinal animenin yönetmeni, proje için danışman olarak görev yapıyor.alman andre,Josh Appelbaum,Jeff Pinkner, veScott RosenbergMidnight Radio'nun baş yapımcıları ve baş yapımcıları olarak görülüyor.

Yarın Stüdyoları'ndan Marty Adelstein veBecky Clements;Yasuo Miyakawa,Masayuki Ozaki, veShin SasakiSunrise (orijinal diziyi canlandıran stüdyo); veTetsu FujimuraveMatthew Weinbergaynı zamanda yönetici yapımcılar olarak kredilendirilir.Chris Yost(Thor: The Dark World, Thor: Ragnarok) diziyi yazıyor ve baş yapımcı olarak görülüyor.

Yazar ve yönetici yapımcı Jeff PinkneralayNisan 2020'de şov ekibinin ikinci bir sezon planladığını söyledi.

Orijinal anime serisi, bir sonraki iş arayışında güneş sistemi boyunca seyahat eden uzay gemisi Bebop'un rengarenk ekibini takip ediyor. anime ilham verdiKovboy Bebop: Film2001 yılında.eğlence piyasaya sürülmüş2014'te Kuzey Amerika'da Blu-ray ve DVD'deki dizi veekranlıOrijinal dizinin 20. yıl dönümü olan 2018'de Amerika Birleşik Devletleri'nde vizyona giren film. Netflix, orijinal animeyi 21 Ekim'den itibaren Japonya dışında dünya çapında yayınlamaya başladı.

Kaynaklar: Netflix'inYoutube kanal