Netflix'in Canlı Aksiyon Kovboy Bebop Şovu, 'Kayıp Oturum' Videosu İle Tanıtıldı (Güncellendi)

Netflix'in Canlı Aksiyon Kovboy Bebop Şovu, 'Kayıp Oturum' Videosu İle Tanıtıldı (Güncellendi)

Dizi 19 Kasım'da başlıyor

NetflixSalı günü canlı aksiyon için 'The Lost Session' başlıklı bağımsız bir teaser videosu yayınlamaya başladıadaptasyonnın-ningündoğumu'sKovboyanime.

Canlı aksiyon dizisi 19 Kasım'da prömiyer yapacak. Dizi 10 bölümden oluşacak.Netflix, Cowboy Bebop serisini şöyle anlatıyor:

COWBOY BEBOP, hepsi geçmişten kaçmaya çalışan üç ödül avcısı, yani 'kovboylar' hakkında aksiyon dolu bir Western filmidir. Ölümcül oldukları kadar farklı olan Spike Spiegel (John Cho), Jet Siyahı (Mustafa Şakir) ve Faye Valentine (Daniella Pineda) güneş sisteminin en tehlikeli suçlularını doğru fiyata avlamaya hazır, huysuz, sinsi bir ekip oluşturun. Ancak, geçmişleri nihayet onları yakalamadan önce, bu kadar çok itiş kakıştan kurtulmanın yollarını ancak tekmeleyebilirler.

Dizide Spike rolünde John Cho, Jet rolünde Mustafa Şakir, Faye rolünde Daniella Pineda yer alıyor.Alex HasselKısır olarak veelena satenJulia olarak.

Oyuncular ayrıca şunları içerir:

  • Geoff StultsJet'in eski ortağı Chalmers olarak
  • tamara tuniAna, Marslı kulüp sahibi olarak
  • Mason Alexander ParkıGren, Ana'nın sağ kolu olarak
  • Rachel EviMao, Beyaz Kaplanlar Capo olarak
  • Ann TruongVicious'ın ikizlerinden biri olan Shin olarak
  • Hoa XuandeLin, Vicious' ikizlerinden biri olarak

Japonlardubniyet Dahil etmek orijinal anime kadrosundan geri dönen seslendirme sanatçıları, örneğinKoichi YamaderaSpike Spiegel olarak veMegumi HayashibaraFaye Valentine olarak.Taiten Kusunokigeç yerini alacakUnshō IshizukaJet Black'in sesi olarak.

Yoko Kanno(Cowboy Bebop anime'nin bestecisi) live-action serisini besteliyor. Live-action açılış jeneriği, Kanno'nun 'Tank!'ını geri getiriyor. orijinal anime versiyonundan şarkı.

Netflix, Ekim 2019'da prodüksiyonun başlangıcını işaretlemek için bir 'Sahne Arkası' videosu yayınladı. İlk sezonun prodüksiyonu, başrol oyuncusu John Cho'nun setteki dizinden sonra Yeni Zelanda'da askıya alındı.incinmeEkim 2019'da, ardından yeni koronavirüs hastalığı (COVID-19) nedeniyle bir kapanma. Temmuz 2020'de Yeni Zelanda İş, Yenilik ve İstihdam Bakanlığı başladıizin vermekÇoğu ülke hala COVID-19 ile uğraşıyor olsa da, dizinin ekibi önümüzdeki altı ay içinde çekimler için ülkeye girecek.

Yazar ve yönetici yapımcıJeff Pinkner alayNisan 2020'de şov ekibinin ikinci bir sezon planladığını söyledi. Pinker, projenin bir saatlik bölüm uzunluğunun 'bu dünyada geçen hikayeleri gerçekten sadece anime hayranlarını memnun edecek şekilde değil, aynı zamanda bir sürü yeni insanı Cowboy Bebop dünyasına maruz bırakacak şekilde gerçekten anlatmalarına' izin verdiğini söyledi. Yoko Kanno'nun harika eseri.'

Dizi, Netflix ile ortak yapımdır.Yarın Stüdyoları, Netflix fiziksel prodüksiyonu ele alıyor. Tomorrow Studios, yapımcılar arasında bir ortaklıktır.Marty Adelstein(Prison Break, Teen Wolf, canlı aksiyon yapımcısıBir parça proje) ve ITV Stüdyoları.Shinichiro Watanabe, orijinal animenin yönetmeni, proje için danışman olarak görev yapıyor.alman andre,Josh Appelbaum, Jeff Pinkner veScott RosenbergMidnight Radio'nun baş yapımcıları ve baş yapımcıları olarak görülüyor.

Yarın Stüdyoları'ndan Marty Adelstein veBecky Clements;Yasuo Miyakawa,Masayuki Ozaki, veShin SasakiSunrise (orijinal diziyi canlandıran stüdyo); veTetsu FujimuraveMatthew Weinbergayrıca yönetici yapımcılar olarak kredilendirilir.Chris Yost(Thor: The Dark World, Thor: Ragnarok) diziyi yazıyor ve baş yapımcı olarak görülüyor.

Orijinal anime serisi, bir sonraki iş arayışında güneş sistemi boyunca seyahat eden uzay gemisi Bebop'un rengarenk ekibini takip ediyor. anime ilham verdiKovboy Bebop: Film2001 yılında.eğlence piyasaya sürülmüş2014'te Kuzey Amerika'da Blu-ray ve DVD'deki dizi veekranlıOrijinal dizinin 20. yıl dönümü olan 2018'de Amerika Birleşik Devletleri'nde vizyona giren film. Netflix, orijinal animeyi Perşembe gününden itibaren Japonya dışında dünya çapında yayınlayacak.

Güncelleme: Netflix, aynı videonun Japonca dublajlı versiyonunu da Çarşamba günü yayınladı. Kaynak: Bugün Sinema

Kaynaklar: E-posta yazışmaları, Netflix'inYoutube kanal