Netflix'in Canlı Aksiyonu Blazing Transfer Öğrencileri İçin Fragman, Öne Çıkan Oyuncuları Gösteriyor

Netflix'in Canlı Aksiyonu Blazing Transfer Öğrencileri İçin Fragman, Öne Çıkan Oyuncuları Gösteriyor

Shimamoto gösteri için yeni bir görsel çiziyor;Umika Kawashima,Takeshi Kagakadroya katılmak

için resmi web sitesiNetflix'sHonno no TenkōseiREBORN (Blazing Transfer Students), canlı aksiyon dizisi uyarlamasıKazuhiko Shimamoto'sYanan Transfer Öğrencisi(Honō no Tenkōsei) mangası, Cuma günü gösteri için yeni bir tanıtım videosu, görsel ve oyuncu kadrosu yayınladı.

Shimamoto, dizinin yedi ana karakterini betimleyen aşağıdaki görseli çizdi.Yeni kadro şunları içeriyorUmika KawashimaHikari olarak, hikayenin sadist bir çizgiye sahip kahramanı veTakeshi KagaNoboru Takizawa, eski kahramanı ve şimdiki okul müdürü olarak.

Sekiz bölümlük drama olacakmevcut190 ülkede 10 Kasım'da Netflix'te.Johnny'nin Batısışarkı grubu dizide oynayacak.

Orijinal manga, anlaşmazlıkların kavgalarla çözüldüğü yeni bir lisede transfer öğrenci olan Noboru Takizawa'ya odaklandı. Okulun idolü Yukari Takamura ile çıkma hakkını kazanma umuduyla okulun zorbası Ibuki Saburo ile kavga eder. Yeni dizi, orijinal hikayeden yıllar sonra, Noboru'nun artık belirli bir amaç için kurduğu kendi seçkin lisesi Tanebi Akademisi'nin müdürü olduğu bir devam seti olacak. Tesadüf eseri, Kakeru adlı yedi öğrenci, ulusal sonuçları olan bir sorunu çözmek için okula sızmak ve içeriden geliştirmek için okula transfer olur.

Toshio Li(canlı aksiyonDetroit Metal Şehri) diziyi yönetiyor.Yuuko Kawabe(Ergo Proxy,Akihabara @ DERİN) ve diğerleri senaryoyu yazıyor veToshihiko Sahashi(Mobil Takım Gundam Seed,Tam Metal Panik!) müziği besteliyor.

Orijinal manga koştuŞogakukan'sHaftalık Shonen Pazar1983'ten 1985'e kadar dergi. Shimamoto, anime stüdyosunun kurucularından bazılarıyla üniversiteden sınıf arkadaşıydı.kazanç, 1991'de mangayı iki bölümlük orijinal bir video animeye uyarlamaya devam etti. Shimamoto ayrıca,anime tenço,Hoero Kalem, veKahraman Şirket. Ayrıca daha ciddi ücretler yarattı.Aoi HonoveKafatası Adam, onun yorumuShotaro Ishinomori'nin klasik anti-kahraman mangası. Anime Tencho ve Kahraman Şirketiesinlenilmiş anime, Aoi Hōno ikenesinlenilmişlive-action bir televizyon dizisi.

Kaynak: komik natalie