Netflix, Monster Hunter: Legends of the Guild CG Filmini Ağustos'ta Yayınlayacak

Netflix, Monster Hunter: Legends of the Guild CG Filmini Ağustos'ta Yayınlayacak

Pure Imagination Stüdyoları58 dakikalık filmi canlandırıyorCAPCOMoyunlar

NetflixCuma günü yayınlanacağını duyurdu Canavar Avcısı: Lonca Efsaneleri , 58 dakikalık animasyon prodüksiyonutemelliüzerindeCAPCOM's Canavar avcısı oyunlar, dünya çapında 12 Ağustos'ta.


Netflix hikayeyi şöyle anlatıyor:

İnsanların ve korkunç canavarların zorlu bir denge içinde yaşadığı bir dünyada genç avcı Aiden, köyünü bir ejderha tarafından yok edilmekten kurtarmak için savaşır.

film yıldızlarıBen Rausch,Erica Lindbeck, veDante Basco. Baş karakter Aiden, 2013'teki çaylak bir karaktere dayanıyor. canavar avcısı 4 oyun ve 2018 Canavar Avcısı: Dünya oyun.Steven F. Yamamotoprojeyi yönlendirdiPure Imagination Stüdyoları, veJoshua Güzel (İnanılmaz örümcek adam) Ryōzō Tsujimoto, Kaname Fujioka, Takahiro Kawano ve Andrew Alfonso projeyi denetledi.

Monster Hunter aksiyon oyunu serisinin ilk bölümü 2004 yılında piyasaya sürüldü.Oyun istasyonu2. Oyunlarda oyuncular, çeşitli farklı canavarları öldürmek için köylerden dışarı çıkmak amacıyla ekipman toplayan ve bakımını yapan avcılar gibi davranırlar. En sonoyun, Monster Hunter Hikayeleri 2: Yıkımın Kanatları , başlatılan üzerindeNintendoüzerinden PC'ye geçin ve açınBuhar9 Temmuz'dafranchiseşu ana kadar 72 milyon kopya sattı.

Monster Hunter Stories oyunu ilham verdiCanavar Avcısı Hikayeleri SÜRÜŞÜEkim 2016'da anime.gevrek rulo akışİngilizce altyazılı dizi yayınlandığı gibi veeğlence akışbir İngilizdub.

Paul W.S. Anderson yönetti Ölümcül Deney canlı aksiyonda başrol oyuncusu Milla Jovovich Canavar avcısı film, Hangiaçıldıyeni koronavirüs hastalığı (COVID-19) nedeniyle birkaç tarih değişikliğinden sonra geçen Aralık ayında.

Kaynak: basın açıklaması