Netflix Spy x Family Animesini Hindistan'da Yayınlıyor

Netflix Spy x Family Animesini Hindistan'da Yayınlıyor

Anime, 9 Nisan'da Japonya'daki ilk çıkışla birlikte yayınlanacak

Netflixtelevizyonu listeliyor anime nın-ninTatsuya Endo'sSPY × AİLE9 Nisan'da Hindistan'da piyasaya sürülecek manga.

Netflix animeyi şöyle anlatıyor:

Bir casus, bir suikastçı ve bir telepat, gerçek kimliklerini birbirlerinden saklarken, her biri kendi amaçları için bir aile gibi görünmek için bir araya gelir.

anime olacak prömiyer üzerindeTV Tokyo,TV Osaka,TV Aichi,TV Setouchi,TV Hokkaido, veQSTKyuushuu kanalları 9 Nisan'da saat 23:00'te. (10:00 EDT) ve aynı zamanda devam edecekNiigata TV 21,TV Shizuoka,RCC Chugoku Yayıncılık, veBS TV Tokyo. Anime iki ayrı yarışacak sınıflar (bir yılın çeyreği).Kazuhiro Furuhashi(Mobil Takım Gundam UC,Rurouni Kenshin,Destekçi bul, 2019dororo) animeyi yönetiyorAkıllı StüdyoveYonca İşleri.Kazuki Shimada(Vaat Edilen Neverland) karakterleri tasarlıyor ve[K]ŞimdiW_NAME(peri gitti,Dorohedoro,Sakura Görevi) müzik yapımcısıdır.

Şueishadır-dirteklifİngilizce manga onun üzerindeDaha Fazlahizmet.Medya katmamanganın bir parçası olarak uygulamasınaŞönen atlamaEylül 2019'da abonelik. Şirket ayrıca mangayı basılı olarak yayınlıyor.

Shueisha, manganın sekizinci cildini Kasım 2021'de Japonya'da yayınladı ve dokuzuncu cildi 4 Nisan'da yayınlayacak.

ARomaniçinfranchiseAya Yajima tarafından yazılan SPY×FAMILY: Kazoku no Shōzō (A Portrait of a Family) Temmuz 2021'de çıkış yaptı.

mangakazanmakweb manga kategorisinde birincilikKadokavaDa Vinci dergisi ve yayın hizmetiNiconicoTsugi ni Kuru Manga Ödülleri Ağustos 2019'da. Manga, Da Vinci'nin Aralık 2021'deki 20. yıllık 'Yılın Kitabı' listesinde çizgi roman sıralamasında 2. sırada yer aldı. Manga ayrıcaaday14. Manga Taisho ödülleri içinveGeçen yıl Will Eisner Çizgi Roman Endüstrisi Ödülleri'nin Uluslararası Malzemenin En İyi ABD Sürümü—Asya kategorisi.

Kaynak: Netflix