Nick Simmons'ın Enkarnasyonu İddia Edilen Bleach İntihal Üzerinden Durduruldu (Güncellendi)

Nick Simmons'ın Enkarnasyonu İddia Edilen Bleach İntihal Üzerinden Durduruldu (Güncellendi)

Hayranlar benzerlikler bildiriyorTite Kubomangası; Kubo, Viz, Radical Publishing yanıtı
Amerikan şirketi Radical Publishing, ilan edildi Nick Simmons'ın Incarnate çizgi roman serisinin üretim ve dağıtımını Çarşamba akşamı, çizgi romanın intihal yaptığı iddiaları üzerine durdurdu.Tite Kubo'sÇamaşır suyumanga. Radikal'e göre, 'Bu konuyu ciddiye alıyoruz ve bu sorunu çözmek için söz konusu eserlerin yayıncılarıyla iletişime geçmeye çalışıyoruz.'ŞueishaBleach'i kendi sitesinde yayınlar.Haftalık Shonen AtlayışıJaponya'da dergi,MedyaMangayı Kuzey Amerika'da yayınlar.

Nick Simmons, Kiss rock grubunun solisti oğlugen simmons, geçen Ağustos ayında Incarnate serisini başlattı. GameFAQs web sitesindeki forumdaki posterler kayıt edilmiş Kubo'nun (sağda resimde) ve Simmons'ın (solda resimde) Pazar günü yaptığı sanat eseri arasındaki benzerlikler ve tartışma yayılmış Bleach İltica forumuna ve Bleachness'e toplum LiveJournal web sitesinde.

Kubo'nun kendisi şu konudaki tartışmalara değindi: iki heyecan gönderiler Perşembe günü. İlk gönderide, Bleach'i kopyaladığı iddia edilen bir Amerikan çizgi romanı hakkında web sitelerine yanıt veren şaşırtıcı sayıda denizaşırı hayranı kaydetti. İngilizceyi çok iyi anlamadığını kabul etti, ancak siteleri okumaktan Amerikan çizgi romanının Gene Simmons'ın oğlu tarafından çizildiğini anladı. Medya gönderildi Çarşamba günü 'Ekibimiz üzerinde' yazan bir Twitter mesajı.

ANN, Çarşamba günü daha fazla yorum için hem Radical Publishing hem de Viz Media ile temasa geçti.

[Aracılığıyla Bleachness LiveJournal Topluluğu , Tanbishugi ]

Güncelleme: Kubo, ikinci Twitter gönderisinde, gerçek bir kopyalama olup olmadığına değil, Gene Simmons'ın oğlunun bir çizgi roman yaratıcısı olduğu gerçeğiyle daha çok ilgilendiğini söyledi. Teşekkürler, maaya.

Güncelleme 2: Viz Media'da Halkla İlişkiler Kıdemli Direktörü Evelyn Dubocq, ANN'e, 'Bu konuyu dikkatimize sunan tüm hayranlarımıza teşekkür ederiz ve şu anda bu konuyu araştırıyoruz' diyor.

Güncelleme 3: Kubo'nun ikinci Twitter gönderisinin tercümesinde 'ilgileniyor' yerine 'endişeli' olarak değiştirildi. Teşekkürler, tobu_ishi .