NieR: Automata Game'in PSX Fragmanı 7 Mart'ta Açıklanıyor N. American Çıkış Tarihi

NieR: Automata Game'in PSX Fragmanı 7 Mart'ta Açıklanıyor N. American Çıkış Tarihi

PS4 oyununun sınırlı sayıdaki bonusları da açıklandı

Sonyiçin yeni bir fragman yayınladıPlatin Oyunlar'NieR: Otomatlar Oyun istasyonu4oyunCumartesi günü PlayStation Experience 2016 etkinliğinde. Fragman, oyunun Kuzey Amerika'daki 7 Mart çıkış tarihini ortaya koyuyor.Kare Enixİngiltere aynı zamanda yayın Akışı oyunun 10 Mart'ta Avrupa'da çıkış yapacağını gösteren aynı fragman.

Sony'nin PlayStation Blog'u da meydana çıkarmak Oyunun Birinci Günü sürümü ve sınırlı 'Kara Kutu' sürümü hakkında bilgi. Ek olarak, oyunun Kuzey Amerika'da 'yakında' ücretsiz bir demosu olacak.PlayStation Ağı.189,99 ABD Doları fiyatla satılan Black Box sürümü şunları içerir: bir koleksiyoncu kutusu, oyun, bir YoRHa '2B' heykelcik, 64 sayfalık bir ciltli sanat kitabı, Bravely Default/Final Fantasy XIV sanatçısının sanat eserlerini içeren bir çelik kitap kutusuAkihiko Yoshida, ve hem NieR hem de NieR:Automata'dan canlı olarak kaydedilmiş 13 şarkıdan oluşan bir film müziği. Black Box sürümü yalnızca Square Enix Çevrimiçi Mağazasında mevcuttur.

Kara Kutu sürümü aynı zamanda Birinci Gün baskısı dijital içeriğini de içerecek: Bir Makine Maskesi Aksesuarı, bir Grimoire Weiss Pod, bir Play System Pod Dış Görünümü, bir Retro Gri Pod Dış Görünümü, bir Retro Kırmızı Pod Dış Görünümü ve bir Karton Pod Dış Görünümü. Day One sürümü ayrıca Yoshida'nın karakter çizimlerini içeren ters çevrilebilir kutu sanatını da içerir.

Square Enix de planlıyor serbest bırakmak PC üzerinden oyunBuhar. OyungemilerJaponya'da 23 Şubat'ta PS4'te.

Square Enix hikayeyi şöyle anlatıyor:

Uzak gelecek…

Başka bir dünyadan gelen istilacılar uyarı yapmadan saldırır ve yeni bir tür tehdit ortaya çıkarır: “makine yaşam formları” olarak bilinen silahlar. Bu aşılmaz tehdit karşısında insanlık Dünya'dan sürülür ve Ay'a sığınır.

İnsanlık Konseyi, gezegenlerini geri almak için android askerlerinin direnişini organize ediyor. Kilitlenmeyi kırmak için Direniş, yeni bir android piyade birimi yerleştirir: YoRHa. Aşağıdaki terk edilmiş çorak arazide, makineler ve androidler arasındaki savaş tüm şiddetiyle devam ediyor.

Bu dünyanın uzun zamandır unutulmuş gerçeğini yakında ortaya çıkaracak bir savaş...

Oyun 2010'un devamı niteliğindedir. NieR oyun ve yönetmen, yapımcı ve besteciyi yeniden bir araya getiriyor. Serbest geliştirici Taro Yoko (Drakengard serisi, NieR) projeyi Platinum Games'te yönetmen olarak yönetiyor. Yosuke Saito (Dragon Quest X, NieR) yapımcı olarak kabul edilir veKeiichi Okabe(Drakengard serisi, NieR,Yuki Yuna Bir Kahramandır) müziği besteliyor. Takahisa Taura (Metal Gear Rising: Revengeance, Anarchy Reigns) oyun tasarımını üstleniyor ve Akihiko Yoshida (Bravely Second, Final Fantasy XIV) oyunun karakterlerini tasarlıyor. J'Nique Nicole ve Emi Evans'ın her biri Şarkı söyleme oyunun tema şarkısının bir versiyonu.

Oyuncular şunları içerir:

  • Yui Ishikawa2B olarak
  • Natsuki Hanae9S olarak
  • Ayaka SuwaA2 olarak

Şu anda dağılmış durumdaki Japon oyun geliştiricisi Cavia (Drakengard, Resident Evil: The Darkside Chronicles), orijinal NieR oyununu 2010 yılında Drakengard serisinin bir yan ürünü olarak geliştirdi. Oyunun iki versiyonu iki farklı konsol için piyasaya sürüldü: Cavia, Xbox 360 ve PlayStation 3 için NieR Replicant. NieR Replicant, ana karakter için farklı bir karakter tasarımına ve olay örgüsünde küçük farklılıklara sahipti. NieR, Cavia'nın dağıtılmadan ve Temmuz 2010'da AQ Interactive Inc.'e dahil edilmeden önce geliştirdiği son oyundu. Taro Yoko, Access Games altında Drakengard 3'ü yönetmeye devam etti.