Nihai Naruto Epilog Romanının Tarihi, Akatsuki Hikayesi Açıklandı

Nihai Naruto Epilog Romanının Tarihi, Akatsuki Hikayesi Açıklandı

Sasuke, 3 Temmuz romanında ailesi Akatsuki tarafından öldürülen çocukla tanışır.

Çevrimiçi perakendecinin Japon şubesiAmazondır-dir listeleme Akatsuki Hiden, altıncı vesonarasındanarutosonsöz romanları, 3 Temmuz'da yayınlanacak.Shin Towada(tokyo gulyabaniromanlar) romanı yazıyor ve roman için bir teaser görüntüsü (sağda görülüyor) da açıklandı.

Satıcı ayrıca romanın özetini de listeliyor:

Sasuke'nin yolculuğu sırasında tanıştığı bir çocuk, ailesinin Akatsuki tarafından nasıl öldürüldüğünden bahseder... Itachi ve Kisame. Hidan ve Kakuzu. Deidara ve Sasori. Nagato ve Konan. Akatsuki'nin ışığıyla aydınlatılan ninjanın yolu nedir? (lafzen şafak) Hiden serisinin altıncı cildi!

Beşinci roman Gaara Hidengemi4 Haziran'da Japonya'da.J Books web sitesi, okuyucuları çeşitli romanların yer aldığı zaman noktasında bilgilendiren zaman çizelgesini de güncelledi (aşağıda görülüyor). Zaman çizelgesi, Gaara Hiden romanına kadar güncellendi:


[Uyarı: Bu özetler Naruto manga ve anime hakkında spoiler içerir. Lütfen okumak için boşlukları işaretleyiniz.] Naruto: Kakashi Hiden - Hyōten no Ikazuchi(Naruto - Kakashi Hidden Legend: Lightning of the Frozen Sky) orijinal manganın sondan ikinci bölümünden birkaç ay sonra gerçekleşir ve bundan kısa bir süre sonra Sasuke köyden ayrılır.Naruto: Shikamaru Hiden - Yami no Shijima ni Ukabu Kumo(Naruto - Shikamaru Gizli Efsanesi: Karanlığın Sessizliğinde Yüzen Bulut) veSon -Film Naruto-film ve roman uyarlaması bölümden iki yıl sonra gerçekleşir veNaruto: Sakura Hiden - Shiren, Haru Kaze ve Nosete(Naruto - Sakura Hidden Legend - Feelings of Love, Riding on the Spring Wind) bu romanlardan birkaç ay sonra geçecek. Sakura Hiden'dan kısa bir süre sonra, Gizli Yaprak Köyü'nün shinobileri Naruto ve Hinata'nın düğünü için hediyeler ararlar.Naruto: Konoha Hiden - Shūgen Biyori. Bundan kısa bir süre sonra çift evlenir. Çiftin düğününden birkaç ay sonra, Gaara 20 yaşına gelir ve büyükler, ayarlanmış bir evlilik toplantısı için Kazekage'yi kurar. On yıl sonra, son bölümdeki olaylar gerçekleşir.

[Uyarı: Bu roman özetleri Naruto manga ve anime hakkında spoiler içerir.]

Spoiler (okumak için aşağıdaki beyaz metni vurgulayın) [ Naruto'nun hikayesi: Kakashi Hiden - Hyōten no Ikazuchi, Altıncı Hogake olarak yeni konumuna rağmen melankolik olan Kakashi Hatake'nin etrafında dönüyor. Ayrıca yeni barışçıl, düzenli ninja dünyasında bir olay meydana geldi.

Shikamaru Hiden'ın, Shikamaru ile 'en güçlü' arasında bir savaşa yer vereceği ima edildi. Genjutsu -kullanıcı.' Akatsuki Hiden, 'Akatsuki'nin gerçeğini' ortaya çıkarmak için listelenmiştir ve Deidara, Kisame, Kakuzu ve Hidan'ın resimlerini içermektedir. Gaara Hiden'ın bir aşk hikayesi olduğu ima ediliyor, Kazekage'nin pek iyi bilmediği bir şey, Sakura Hiden'ın ön izlemesi, Sakura'nın duygularının sonucunun ortaya çıkacağını ima ediyor ve sonunda Konoha Hiden, Konoha'daki diğer ninjaya bakacak ve onlara ne oldu 'orijinal mangadan sonra.' Önizleme görüntüsü Shino'yu gösterir,Kiba, ve Rock Lee.]

İlk üç sonsöz roman—Kakashi Hiden, Shikamaru Hiden ve Sakura Hiden— lisanslı ileMedyaKuzey Amerika'da İngilizce serbest bırakılması için.

Kishimoto vardısöz konusuKasım ayında verdiği bir röportajda Naruto'da yapacak başka işleri olduğunu söyledi.franchiseyaza kadar, bu yüzden bir sonraki Naruto dışı unvanını o zamana kadar ciddi olarak hazırlamaya başlamayacak. Yeni bir film takip ediyor [Spoiler okumak için beyaz metni vurgulayın] Naruto ve Hinata'nın oğluborutove Sasuke ve Sakura'nın kızı Sarada olacakaçıkAğustos ayında ve 'yeni nesil'e odaklanan bir manga mini dizisibaşlatılan22. ve 23. sayısındaŞueisha'sŞönen atlamadergi.