Nintendo, ABD'deki Splatoon Oyunu için Kalamar Kız Kostümlerini Yayınladı

Nintendo, ABD'deki Splatoon Oyunu için Kalamar Kız Kostümlerini Yayınladı

Çapraz kostümler Çarşamba günü yayınlanan ücretsiz güncellemenin bir parçası

Amerika'nın Nintendo'su onaylanmış Çarşamba günü yayınladığıKalamar kızıSplatoon Wii U oyununun ABD versiyonu için geçiş öğeleri.NintendoÇarşamba günü mevcut kostümlerle ücretsiz güncelleme yaptı.

Nintendo'nun sahip olduğugönderildiMayıs ayında Twitter hesabında Squid Girl ve Splatoon'un mürekkep püskürten silahlı baş karakterlerinin bir görüntüsü.

Ücretsiz ABD oyun güncellemesi dahil 40'tan fazla yeni teçhizat, iki yeni silah türü, manga savaşları, özel savaşlar, seviye sınırı artışı, dereceli savaş seviyesi artışı, yeni müzik ve Urchin Alt Geçidi için güncellemeler. Nintendo, Perşembe günü oyunun yeni şarkılarından üçünün parçalarını yayınlamaya başladı.Nintendo ayrıca Salı günü Splatoon Kanada yaz turundan bir video yayınlamaya başladı.

Nintendo, Splatoon'u 29 Mayıs'ta Kuzey Amerika ve Avrupa'da ve 30 Mayıs'ta Avustralya'da piyasaya sürdü. Oyun Japonya'da 28 Mayıs'ta piyasaya çıktı. Üçüncü şahıs nişancı oyunu, insan ve kalamar formu arasında dönüşebilen varlıklar olan 'Inklings'e odaklanıyor. .

Haber ipucu için Dessa'ya teşekkürler.