Nintendo, Monster Hunter XX 3DS Oyununu Açıkladı (Güncellendi)

Nintendo, Monster Hunter XX 3DS Oyununu Açıkladı (Güncellendi)

18 Mart'ta Japonya'da Monster Hunter Generations gemilerine bağlanan yeni oyun

Nintendo ilan edildi Yeni Monster Hunter XX ('Double Cross' olarak telaffuz edilir) Nintendo 3DS için Perşembe günkü 'Monster Hunter Direct' canlı akışı sırasında aksiyon oyunu avlıyor. Oyun 18 Mart 2017'de Japonya'da piyasaya çıkacak. Oyunun anahtar kelimesi 'altı'.

mh-2.png mh-3.png mh-4.png
mh-1.png mh-2.png mh-3.png mh-4.png

Oyun şunları içerecek: Guild Style, Strike Style, Aerial Style ve Bushido stilinin yanı sıra iki yeni stil. Yeni stillerden biri Cesur Stil (aşağıdaki ilk resimde görülüyor), diğeri ise henüz duyurulmadı (aşağıdaki ikinci resimde resmedildi).Oyun ayrıca 'Igunrei' adlı yeni bir alanı (aşağıdaki ilk resimde görülüyor) yeni bir 'Ryūshikisen' üssünü ve Gammoth, Astalos, Mizutsune ve Glavenus dahil altı ana canavarı (aşağıdaki ikinci resimde resmedildi) içerecek. , ve yeni ana canavarlar Balfarc (aşağıdaki üçüncü resimde gösterilmiştir) ve yeni bir Diablos çeşidi.

Monster Hunter X'ten ('Cross' olarak telaffuz edilir) kayıtlı verileri olanlar, kayıtlı verilerini Monster Hunter XX'e aktarabilirler. Ek olarak, Monster Hunter Stories'den veri kaydedenler Monster Hunter XX'de de özel bir bonus alacaklar.

Oyun, paket sürümü için 5.800 yen (yaklaşık 55 ABD Doları) ve indirme sürümü için 5.546 Yen (53 ABD Doları) karşılığında perakende satış yapacak. Ön siparişler 10 Kasım'da başlıyor ve sınırlı bir bonus, iki Nintendo 3DS teması için bir kod içeriyor.

Oyun, 12 Kasım'da Fukuoka'da, 20 Kasım'da Nagoya'da, 26-27 Kasım'da Tokyo'da ve 3-4 Aralık'ta Osaka'da duraklarla bir 'sonbahar demo turuna' sahip olacak.

CAPCOMMonster Hunter X Nintendo 3DS oyununu Kasım 2015'te Japonya'da piyasaya sürdü. Nintendo piyasaya sürülmüş oyun üzerinde 15 Temmuz Batı'da Monster Hunter Generations başlığı altında.

Güncelleme: CAPCOM'dan tanıtım videosu eklendi.