Nioh PS4 Game, 7 Kasım'da PC Sürümüne Geçiyor

Nioh PS4 Game, 7 Kasım'da PC Sürümüne Geçiyor

Steam sürümü 3 DLC genişletmesi, yeni öğe içeriyor

İNEK tekmoOyunlar Pazartesi günü, Nioh 'karanlık savaşan devletler aksiyon RPG'sini piyasaya süreceğini duyurdu.Oyun istasyonu4 aracılığıyla PC içinBuhar7 Kasım'da Nioh: Complete Edition başlıklı sürüm, orijinal oyunu ve DLC genişletmelerinin üçünü de içerecek: Kuzey Ejderhası , meydan okuyan onur , ve Kan Dökülmesinin Sonu .

Sürüm, farklı çözünürlüklerde bir Aksiyon Modu ve Film Modu içerecek. Sürüm ayrıca yeni Dharmachakra Kabuto kaskını da içerecek. PS4 sürümünün aksine, PC sürümü, oyuncuların oyunun başından itibaren yedi silah türünü, ninjutsu ve onmyo büyülerini kullanmalarına izin verecek. Çekirdek oyunu tamamlamak, Dual Guardian Spirit gibi özelliklerin kilidini açacaktır.

OyunbaşlatılanŞubat ayında Kuzey Amerika, Avrupa ve Japonya'da PS4 için.Team Ninja (Dead or Alive serisi, Dissidia Final Fantasy arcade) oyunu geliştirdi. Oyun bir alfa aldıdemogeçen yıl 26 Nisan'dan 5 Mayıs'a ve geçen yıl 23 Ağustos'tan 6 Eylül'e kadar bir beta demosu. Alfa demosunun bir aşamasını temizleyenler, 'The Mark of the Conqueror' DLC'sini aldı.PlayStation Ağıoyun resmen başlatıldıktan sonra. Ek olarak, alfa demosunu tamamlayanlar Alınan 'Onryoma Helmet', beta demosunu tamamlayanlar ise “Hinoenma Helmet” aldı.

KOEI Tecmo Games Europe oyunu şöyle anlatıyor:

Karanlık, fantezi aksiyon RPG Nioh'da oyuncular, şiddetli bir savaşçı olarak geçmişi ve bıçakla ilgili deneyimli bilgisi, iblislerin musallat olduğu samuray ülkesinde hayatta kalmasını sağlayan sarı saçlı bir kılıç ustası olan William olarak savaşın parçaladığı Japonya'yı geçecek. Oyuncular, destansı kılıç savaşlarında ve en sert samurayın becerilerini, sabrını ve stratejisini gerçekten test edecek bir zorluk seviyesi sunan yoğun, çok hedefli çatışmalarda diğer samuraylara karşı karşıya gelecekler.

KOEI Tecmo Games'in genel yapımcısı Kou Shibusawa oyun üzerinde çalıştı. KOEI, Tecmo ile birleşmeden önce, oyunu daha önce duyurmuştu, ardından 2004'te PlayStation 3 sürümü olarak Ni-Oh olarak Romanize edildi. O zamanlar oyun, geç beğenilen film yönetmeninin konseptlerine dayanıyordu.Akira Kurosawa(Yedi Samuray, Rashomon, Ran).